Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szwedzka sieć Jula otwiera pierwszy outlet w Polsce

mat. prasowe

Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza na polski rynek swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie otwarty w Jula Wrocław 21 października 2021 roku. Outlet Jula znajdzie się na wydzielonej powierzchni 400 m2 sklepu. Oferta będzie uzależniona od asortymentu produktów dostępnych w danym czasie.

Szwedzka sieć JULA otwiera pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć JULA otwiera pierwszy outlet w Polsce
mat. prasowe

Cieszymy się, że możemy teraz rozszerzyć działalność, otwierając nasz pierwszy Jula Outlet w Polsce.

mówi Karl-Johan Blank, właściciel i dyrektor generalny Jula.

Outlet Jula jeszcze bardziej podkreśli specyfikę sklepu Jula, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, przy okazji oszczędzając czas i pieniądze. Ten koncept dodatkowo jest niezwykle istotną częścią działań firmy Jula na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponieważ daje możliwość zminimalizowania ilości odpadów i przedłużenia żywotności produktów.

Nowa perspektywy dla biznesu

Chciałbym skorzystać z okazji i pogratulować wszystkim osobom zaangażowanym w otwarcie tego nowego konceptu sklepu i Outletu Jula. To ekscytujący asortyment, który przede wszystkim stwarza nowe, fantastyczne możliwości biznesowe. Klient nigdy nie wie z góry, jakie produkty będą dostępne danego dnia w Outlet Jula. Można się zatem spodziewać, że kupujący będą za każdym razem pozytywnie zaskoczeni, a zakupy potraktują jak swoiste poszukiwanie skarbów. Dlatego planujemy bardzo dynamiczne zmiany oferty w naszym outlecie, co - mam nadzieję - wzbudzi ciekawość wśród klientów.

mówi Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula w Polsce.

Inwestycja w przyszłość

Nasze dobre doświadczenia z rynku szwedzkiego sprawiły, że teraz decydujemy się na wprowadzenie naszego konceptu outletowego w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaoferowania naszym polskim klientom Jula Outlet. Ta inwestycja pokazuje, że dalej umacniamy naszą pozycję na rynku i Jula Outlet jest ważną częścią naszego planu na przyszłość.

podsumowuje Karl-Johan Blank.

Oferta Jula Outlet

Oferta Jula Outlet dostępna będzie na jula.pl wyłącznie na podstronie poświęconej sklepowi we Wrocławiu.

Skomentuj:

Szwedzka sieć Jula otwiera pierwszy outlet w Polsce