Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Takich rabatów jeszcze nie było! Ostatnie dni Zimowej Promocji OknoPlus

Artykuł sponsorowany

Jak zamykać sezon to tak, by zapamiętano go naprawdę na długo. To ostatnie dni Zimowej Promocji OknoPlus! Producent przygotował dla swoich klientów atrakcyjne rabaty sięgające nawet 46%. To doskonała okazja, aby zainwestować w innowacyjne rozwiązania i cieszyć się spokojem przez długie lata.

Takich rabatów jeszcze nie było! Ostatnie dni Zimowej Promocji OknoPlus
Takich rabatów jeszcze nie było! Ostatnie dni Zimowej Promocji OknoPlus
OknoPlus

OknoPlus kontynuuje misję propagowania energooszczędności, zrównoważonego, zielonego budownictwa oraz maksymalnego wykorzystania potencjału komfortu, który kryje się w wymarzonych, czterech ścianach. W ramach Zimowej Promocji klienci mogą skorzystać z wyjątkowych ofert na drzwi oraz okna najwyższej klasy, które nie tylko wpłyną na estetykę, funkcjonalność oraz efektywność energetyczną budynku, ale przyczynią się do znacznych oszczędności w domowym budżecie. Tym razem producent idzie jednak o krok dalej, przygotowując rabaty sięgające nawet 46%, co stanowi doskonałą okazję, aby zainwestować w innowacyjne produkty, których na rynku nie oferuje  jeszcze nikt.

Era Luxusu na wyciągnięcie ręki

Zimowa Promocja obejmuje nie tylko nasze flagowe drzwi, okna oraz systemy przesuwne, ale absolutne nowości, które zupełnie redefiniują możliwości współczesnej stolarki aluminiowej

mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus.

Wśród nich znajdziemy:

Reveal Unique – to pierwszy produkt w ofercie producenta wykorzystujący autorską technologię DSB®. Teraz okna aluminiowe mogą zachwycać nie tylko niebywale niskim UW – 0,7 W/m2K, wodoszczelnością w klasie premium+, odpornością na wiatr oraz złożeniem skrzydła i ramy wynoszącym zaledwie 97 mm, ale także monumentalnymi rozmiarami.

Reveal Loft - to, co czyni Loft oknem wyjątkowym to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy – zaledwie 97 mm! Dzięki temu zyskujemy aż 9% więcej szyby, a co za tym idzie o wiele więcej naturalnego światła.

LUXE - okno o niezrównanej funkcjonalności i estetyce. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na ukrycie skrzydła, okuć i odwodnień, dzięki czemu zewnętrzna część okna wygląda jak stałe szklenie w ramie. Całości dopełniają bardzo wąskie profile, których szerokość wynosi zaledwie 57 mm, zaś od strony fasady widoczna szerokość profilu to 15 mm. Wprowadzenie autorskiej technologii DSB® (Double Static Base) sprawia, że okna te otwierają wnętrza na świat, co doskonale współgra z aktualnymi trendami architektonicznymi.

.
.
OknoPlus

To również doskonała okazja, by zamówić okna Morlite oraz systemy przesuwne Morlite Vision Design w wykończeniu Turner Oak Malt, czyli jednym z najmodniejszych kolorów stolarki w nadchodzących sezonach. Nie tylko pięknie odwzorowuje usłojenie drewna w aspekcie wizualnym, ale również w samym dotyku!

Moc dodatkowych korzyści

Niezwykle wysoki rabat to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na klientów marki OknoPlus. Jeśli częścią zamówienia będą luksusowe, nowatorskie okna LUXE, inwestorzy otrzymają bon do prestiżowej pracowni jubilerskiej Ani Kruk, a także zyskują ubezpieczenie szyb na sumę 5000 zł na wypadek stłuczenia, pęknięcia, rozbicia. Do wszystkich umów zawartych w Promocji Zimowej dodawany jest voucher na zakup drzwi o wartości 500 zł.

Produkty OknoPlus to nie tylko estetyka i trwałość, ale przede wszystkim zaawansowane technologie, które wspierają ideę energooszczędności. Okna i drzwi marki charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, dzięki czemu minimalizują straty ciepła w naszych domach, a to z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii na ogrzewanie, co jest nie tylko korzystne dla naszych portfeli, ale także dla środowiska.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Takich rabatów jeszcze nie było! Ostatnie dni Zimowej Promocji OknoPlus