Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki

mat. prasowe

Inteligentne, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy urządzenia pralnicze, takie jak pralki bądź suszarki, mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska marka ASKO tworząc najwyższej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Zobacz jakie nowości wprowadza marka ASKO na polskim rynku.

Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki
Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki
mat. prasowe

Prawdziwa rewolucja w urządzeniach pralniczych

Urządzenia pralnicze ASKO wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz design charakterystyczny dla skandynawskiego wzornictwa. Pralki oraz suszarki bębnowe dostępne są w 3 liniach wzorniczych: Style, Logic oraz Classic. Co najważniejsze, wszystkie urządzenia pralnicze ASKO wykorzystują system Quattro Construction i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

ASKO do tworzenia swoich produktów wykorzystuje najwyższej jakości materiały – przede wszystkim stal nierdzewną – materiał wyjątkowo trwały i higieniczny, na którego powierzchni nie osadzają się zanieczyszczenia. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu Steel Seal™, ASKO wyeliminowało wszelkie zbędne elementy konstrukcyjne z tworzyw sztucznych tj. gumowa uszczelka drzwi, w której gromadzą się niepotrzebne zanieczyszczenia. Drzwi pralek oraz suszarek wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, która zapewnia higienę oraz łatwiejszy załadunek i rozładunek ubrań. Na szczególną uwagę zasługuje również system Quattro Construction™. jest to unikalny system składający się z czterech amortyzatorów, które przenoszą energię drgań z bębna na dolną płytę urządzenia. Dzięki niemu cała konstrukcja znajduje się wewnątrz obudowy, a wirowanie nawet przy maksymalnych obrotach odbywa się praktycznie bez wibracji.

Asortyment pralniczy ASKO wyróżniają zaawansowane rozwiązania technologiczne, które w myśl skandynawskiej filozofii mają za zadanie ułatwiać codzienne życie. Dlatego urządzenia ASKO wyposażone są w szereg automatycznych trybów i programów, które zwiększają komfort użytkowania. Co więcej, wszystkie pralki i suszarki bębnowe zostały zaprojektowane w oparciu o LINE CONCEPT™. Co to oznacza? Cały proces uruchomienia urządzenia rozpoczynamy  od lewej do prawej strony. Zaczynamy od szuflady na detergenty z lewej strony, a kończymy na przycisku Start/Stop/Pauza znajdującym się po prawej stronie. Dodatkowo, multimedialny panel sterowania wskazuje nam na każdym etapie procesu jaką czynność należy wykonać. Dzięki temu urządzenia ASKO są intuicyjne i proste w użytkowaniu.

Oferta urządzeń pralniczych ASKO zachwyca konsumentów nie tylko nowoczesnymi funkcjami, wysoką jakością czy wzornictwem. Urządzenia pralnicze ASKO są testowane na 20 lat użytkowania. Ich trwałość przyczynia się do ograniczenia liczby elektrośmieci, a zaawansowanie technologiczne tych urządzeń do oszczędności wody i energii.

Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki
Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki
mat. prasowe

Skuteczne i higieniczne pranie ubrań z ASKO

Pralki ASKO zostały zaprojektowane tak, by skutecznie dbać o czystość i higienę ubrań, przy jednoczesnej ochronie tkanin. Skuteczne pranie ubrań zapewnia budowa bębna pralki Active Drum™, która zawiera zdejmowane zbieraki w kształcie klepsydry. Kierują one ładunek do łagodniejszej środkowej części bębna i skutecznie usuwają duże zanieczyszczenia. Dodatkowo wszystkie pralki zostały wyposażone w automatyczne tryby i programy, dzięki którym z łatwością można dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb.  Znajdziemy specjalny tryb dla alergików, który zapewnia dodatkowe płukanie, aby skutecznie usunąć pozostałości detergentu czy tryb ekologiczny umożliwiający zmniejszenie zużycia energii. Modele pralek z linii Style mają sześć różnych trybów, Logic - pięć, a modele Classic - trzy. Z myślą o ułatwieniu wyboru parametrów pracy pralki urządzenia ASKO posiadają szeroki wybór programów automatycznych. A wśród nich m.in. programy do ubrań wymagających wyjątkowej higieny, takich jak ubranka dziecięce bądź specjalny program do ciemnych tkanin, który zapewnia ochronę koloru oraz eliminuje powstawanie plam z detergentu. Dodatkowo pralki posiadają system Auto Dose samodzielnie odmierzający detergent w zależności od załadunku, stopnia zabrudzenia, twardości wody, rodzaju programu i temperatury.

Suszenie ubrań szybko i bezpiecznie

Nowoczesne suszarki bębnowe ASKO to niezwykle funkcjonalne urządzenia wyposażone w najbardziej zaawansowane technologie. Do budowy bębna wykorzystano system Soft Drum™, dzięki któremu wnętrze suszarki nie ma ostrych zakończeń, które mogą uszkodzić tkaniny. Unikalny system Butterfly Drying™ zapewnia skuteczne suszenie. Opiera się on na dwóch zbierakach, które delikatnie przesuwają ubrania, wykonując ruch w kształcie ósemki, rozkładają je wewnątrz i umożliwiają równomierny obieg powietrza. Zapobiega to zwijaniu się ubrań i minimalizuje ich zagniecenia. W celu zachowania najwyższej higieny suszarki bębnowe ASKO wyposażone zostały w system Multi Filter™, który eliminuje przedostawanie się zanieczyszczeń do suszarki. Wyłapuje wszelkie pozostałości w 5 filtrach, które można samodzielnie czyścić. Tak samo, jak pralki, suszarki bębnowe ASKO wyposażone są w szeroki wachlarz programów automatycznych. W zależności od wybranej linii oraz modelu posiadają nawet 18 programów. Wśród nich znajdziemy programy dla najbardziej wymagających tkanin, takich jak jedwab czy wełna, a także dla ubrań, które tak jak koszule wymagają delikatnego suszenia. Specjalny program parowy steam wrinke care to idealne rozwiązanie do odświeżenia i wyeliminowania zagnieceń ubrań, która nie wymagają prania.

 

Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki
Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki
mat. prasowe

Niestandardowe rozwiązania do domowego systemu pralniczego – szafa susząca ASKO z ukrytym pomocnikiem

Rozwój technologiczny oraz rosnąca świadomość konsumentów sprzyjają wprowadzaniu nowych rozwiązań na rynek domowych urządzeń pralniczych. O ile pralka czy suszarka bębnowa brzmią zupełnie znajomo, tak szafa susząca bądź ukryty pomocnik mogą być nowością dla niektórych konsumentów. Są to dwa urządzenia dopełniające domowy system pralniczy, które oferuje marka ASKO. Jak działają? Celem szaf suszących jest zapewnienie najwyższego komfortu i luksusu. Posiadają one regulowane, wysuwane półki do zawieszenia ubrań na czas suszenia. Ich pojemność odpowiada aż 16 metrom tradycyjnej suszarki sznurkowej. Szafy suszące ASKO sprawdzą się szczególnie do części garderoby, które wymagają delikatnego suszenia, takich jak bielizna czy wymagających tkanin tj. jedwab, kaszmir czy aksamit. To nowoczesne rozwiązanie jest popularne w Skandynawii – zarówno w domach, jak i w lokalach użytkowych. Szafy suszące charakteryzują się niskim zużyciem energii przy wysokiej wydajności suszenia. Marka ASKO w swojej ofercie przedstawia rozwiązania i produkty inspirowane filozofią i naturą skandynawską. Efektem tego są również tzw. ukryci pomocnicy, czyli urządzenia, których celem jest uzupełnienie systemu pralniczego i ułatwienie codziennych obowiązków. Do domowej pralni można dobrać ukryty pomocnik dostosowany do indywidualnych potrzeb – wysuwany kosz na pranie, deska na pranie, czy deska do prasowania oraz podest z szufladą. Tak samo, jak pozostałe urządzenia pralnicze ASKO, są one wykonane ze stali nierdzewnej.

Oferta urządzeń pralniczych ASKO jest bardzo szeroka – zarówno pod względem urządzeń, jak i rozwiązań technologicznych. Cały domowy system pralniczy składający się z 4 urządzeń ASKO zajmuje mniej niż 1m²! Brzmi jak wizja przyszłości? A jednak to już nasza rzeczywistość.

    Więcej o:

Skomentuj:

Urządzenia pralnicze ASKO - inteligentne wyposażenie łazienki