Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza: sypialnia Magdy

red.

Z miłości do stylu vintage. Kolejna czytelniczka pokazuje nam jak mieszka!

Kolejną czytelniczką, która postanowiła wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych" jest Magda. Wysłała nam swojej sypialni. Oto co nam napisała:

Umówiliśmy się z chłopakiem tak, że sypialnia ta będzie moim AZYLEM, a salon którym również się z Wami podzielę za jakiś czas jego KRÓLESTWEM. Oczywiście, tak czy siak, czas spędzamy w jednym z nich razem, aczkolwiek kto wie co będzie za parę lat. Na pewno mamy gdzie uciec od siebie, każde w swoją stronę, aby odnaleźć spokój ducha.

Może to zamiłowanie do vintage, starych mebli (które ktoś inny nazwie gratami) nie bierze się znikąd. Ostatnio wzięło mnie na myślenie skąd się wzięła owa miłość do drewna, przedmiotów z historią oraz ścian które nie jedno widziały i słyszały. Te wielkie drobiazgi sprawiają, że czuję się tu jak w domu, takim prawdziwym domu, tam gdzie być powinnam i gdzie mogę spokojnie oddychać. Tutaj mogę odpocząć, zatrzymać swoje myśli na chwilę, rozwijać swoje pasje, realizować marzenia - przy kubku kawki z ulubioną lekturą.

Skomentuj:

Wasze wnętrza: sypialnia Magdy