Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Weź udział w konkursie WALLDESIGN i pokaż Twoją ścianę inspiracji!

AS

Lider remontów to specjalista od spektakularnych metamorfoz, ekspert ds. wnętrzarskich trendów, niestrudzony poszukiwacz nowinek. Czy kiedykolwiek mówi „ – I już nic nie trzeba zmieniać”? W konkursie fotograficznym WALLDESIGN SWISS KRONO każdy miłośnik świeżych wnętrz będzie miał okazję pokazać swoje inspiracje. Uwaga, ryzyko pojawienia się nowych pomysłów na remont jest bardzo wysokie!

Styl boho we wnętrzach DEKOR BROOKLYN
Styl boho we wnętrzach DEKOR BROOKLYN
WALLDESIGN SWISS KRONO

Wygrywaj co miesiąc

Konkurs „Pokaż Twoją ścianę inspiracji!” rusza 1 marca i potrwa do 31 sierpnia. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie samodzielnie wykonanego zdjęcia, inspirowanego dowolnym wzorem dekoracyjnych elementów ściennych WALLDESIGN. Co miesiąc – od marca do lipca – nagrodzone zostaną 3 najciekawsze fotografie. Zwycięzcy otrzymają karty prezentowe WestwingNow o wartości 500 zł, aparaty INSTAX Mini 9 z zestawem wkładów lub kamery SAMSUNG Gear 360. Z kolei w sierpniu wybrane zostanie tylko jedno zdjęcie, którego twórca otrzyma 20 m dowolnego wzoru paneli WALLDESIGN o wartości niemal 2 000 złotych. To będzie początek wspaniałej metamorfozy.

Pokaż Twoje inspiracje

Zwycięskie fotografie wraz z wzorami paneli, które były inspiracją, co miesiąc będą publikowane na stronach i profilach społecznościowych WALLDESIGN i SWISS KRONO Polska. Jednocześnie, dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników konkursu, powstanie unikatowa galeria zdjęć inspirowanych 18 wzorami ściennych dekoracji WALLDESIGN. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.walldesign-konkurs.pl i dołączyć zdjęcie inspirowane dekoracjami ściennymi wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru.

Głównym organizatorem akcji oraz sponsorem nagród jest WALLDESIGN SWISS KRONO, a partnerami konkursu są magazyn „Cztery Kąty” oraz portale Homebook.pl i Domosfera.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Weź udział w konkursie WALLDESIGN i pokaż Twoją ścianę inspiracji!