Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza 2.0, czyli jak zmieniły się potrzeby Polaków w czasach pandemii?

Castorama

To tytuł pierwszej e-konferencji Castoramy adresowanej dla architektów, projektantów i specjalistów w urządzaniu wnętrz z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej, którzy opowiedzą o nowych potrzebach klientów oraz najważniejszych zmianach i wyzwaniach w urządzaniu domowych przestrzeni w 2021 roku.

castorama e-konferencja ładny dom cztery kąty wnętrza projektanci architekci branża wnętrzarska design
Wnętrza 2.0, czyli jak zmieniły się potrzeby Polaków w czasach pandemii?
Fot. Castorama

Wnętrza 2.0

Taka nazwa e-konferencji nie jest przypadkowa. Ostatnie miesiące całkowicie zmieniły sposób naszego funkcjonowania w wielu aspektach życia. Sytuacja związana z pandemią oraz długotrwała izolacja  zapoczątkowała szereg zmian w podejściu do urządzania i myślenia o domowej przestrzeni, stawiając przed architektami, designerami i projektantami wnętrz zupełnie nowe wyzwania. Jeśli zatem projektujesz i urządzasz wnętrza, poszukujesz trendów czy inspiracji, piszesz lub pasjonujesz się najnowszymi rozwiązaniami w sferze desginu to wydarzenie jest dla Ciebie! Będzie to niepowtarzalna okazja, by posłuchać o najważniejszych zagadnieniach związanych ze zmianami, jakie obserwuje się obecnie na gruncie aranżacji wnętrz,  zadać ważne pytania i wymienić się wartościowym know-how, a także poznać dające wiele możliwości produkty i rozwiązania.

Kto, kiedy i gdzie?

To niezwykle inspirujące wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek 28 stycznia o godzinie 13:00. Dyskusję poprowadzi Radosław Gajda - architekt, popularyzator i krytyk architektury, współautor najpopularniejszego w Polsce programu o architekturze „good idea”. Ze względu na sytuację związaną z pandemią spotkamy się online. Uczestnictwo w e-konferencji jest bezpłatne. Aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się poniżej:

Zapisz się na konferencję tutaj

Zapraszamy! Limit miejsc ograniczony.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czołowe magazyny branżowe m.in.: Architektura i Biznes, PLN Design, Czas na Wnętrze, Sztuka Architektury, Sztuka Wnętrza, w tym nasze redakcje: Cztery Kąty i Ładny Dom.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wnętrza 2.0, czyli jak zmieniły się potrzeby Polaków w czasach pandemii?