Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza na czasie. Bezpłatny webinar OKK! design

mat. prasowe

Z każdym rokiem pojawia się wiele nowinek i rozwiązań wnętrzarskich, które wprowadzają świeżość w naszych domach oraz nadają im innowacyjnego charakteru. Architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio, przyjrzy się bliżej możliwościom projektowym, które zdobywają coraz większą popularność, podczas kolejnego webinaru z cyklu OKK! design.

Wnętrza na czasie. Bezpłatny webinar OKK! design
Wnętrza na czasie. Bezpłatny webinar OKK! design
mat. prasowe

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas webinaru:

  • Popularne okładziny meblowe
  • Materiały naturalne i recyklingowane
  • Nietypowe rozwiązania outdoorowe

Gościem specjalnym webinaru będzie architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Mecenasem webinaru jest marka Samsung. Eksperci marki, Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki, opowiedzą o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa. Lodówki Samsung to najczęściej kupowane lodówki w Polsce. Trenerzy przedstawią wszystkie typy lodówek dostępnych w ofercie, a także skupią się na technologiach dostępnych w lodówkach marki Samsung, takich jak: dystrybutor wody, Kostkarka Dual Auto Ice Maker oraz wiele, wiele innych.

Na forum będzie też obecny przedstawiciel marki Geberit, który odpowie na wszelkie pytanie uczestników na forum. Geberit jest liderem na rynku europejskim w branży produktów sanitarnych, wyspecjalizowanym również w systemach rurowych oraz ceramiki łazienkowej.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować tutaj: https://tiny.pl/9b8rq.

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

AGENDA SPOTKANIA

  • 11.00 – powitanie gości i widzów
  • 11.05 – prezentacja Mecenasa webinaru: Samsung
  • 11.30 – wystąpienie gościa specjalnego arch. Idy Mikołajskiej
  • 12.05 – pytania na forum od widzów
    Więcej o:

Skomentuj:

Wnętrza na czasie. Bezpłatny webinar OKK! design