Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Romantyczne wnętrze - inspiracje

Redakcja

Pastelowe kolory, klasyczne wzornictwo oraz dużo światła wprowadzi do wnętrz naszych domów lekki i świeży wiosenny nastrój. Jak stworzyć taki klimat?

Romantyczne wnętrze - inspiracje
Romantyczne wnętrze - inspiracje
Tubądzin

Przestronne jasne wnętrza w paryskim stylu są obiektem westchnień wielu kobiet. Romantyczna  stylizacja może kojarzyć się z Marią Antoniną i jej pałacowymi pokojami w delikatnych różach, beżach, mglistych błękitach bliskich szarości oraz bieli. Oprócz gry światła i subtelnych kolorów, ważne są także dodatki, które w połączeniu z odrobiną wyobraźni pozwolą nam cieszyć się miłą, romantyczną atmosferą.

Kolory w romantycznym wnętrzu powinny tworzyć harmonijny nastrój, dlatego nie wprowadzajmy ich zbyt wiele. Lepiej zdecydować się na stonowaną paletę barw. Pozłacane ramy luster, zwiewne firanki, spływające miękko aż do podłogi narzuty w jasnych kolorach, wygodne poduszki i oryginalne dodatki dopełnią całości aranżacji. Romantyczne wnętrze powinno być komfortowe, przytulne  i przestrzenne. Dlatego ważne jest, aby nie gromadzić w jednym pomieszczeniu zbyt wielu przedmiotów oraz postawić na miękkie naturalne tkaniny.

    Więcej o:

Skomentuj:

Romantyczne wnętrze - inspiracje