Wygraj gadżety ze Stefy Sztuki [KONKURS]

red.

Odpowiedz na proste pytanie i wygraj zestaw gadżetów ze Stefy Sztuki

Konkurs "Wygraj gadżety ze Strefy Sztuki"
Konkurs "Wygraj gadżety ze Strefy Sztuki"
mat. domosfera.pl

Empik zaprasza polskich artystów do współpracy i tworzenia unikalnych autorskich kolekcji produktów. Przyczyniają się one do popularyzacji polskiej sztuki i kultury.

Pierwsza edycja projektu Strefa Sztuki cieszyła się ogromnym powodzeniem. Przedmioty użytku codziennego sygnowali swoimi nazwiskami tacy twórcy jak Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski czy Wisława Szyborska. Do drugiej odsłony projektu zostali zaproszeni między innymi: Józef Wilkoń, Henryk Jerzy Chmielewski (Papcio Chmiel) oraz powtórnie Juliusz Machulski, Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, a także Ola Cieślak aka Ola z bloku i Studio Graficzne Fajne Chłopaki.

Wspólnie z Empikiem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 zestawów gadżetów ze Strefy Sztuki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Był już Kiler i Seksmisja. Cytaty z którego polskiego filmu powinny znaleźć się na gadżetach następnej kolekcji StrefaSztuki? Uzasadnij odpowiedź

Odpowiedź (nie dłuższą niż 500 znaków) wraz z uzasadnieniem, należy wysłać na adres: domosfera.konkurs@gazeta.pl. Pamiętaj o podaniu swojego imienia i nazwiska!

Z pośród nadesłanych odpowiedzi, redakcja Domosfery wybierze 5 najciekawszych. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia!

 

Wygraj gadżety ze Strefy SztukiKolaż Domosfera.pl

Zobacz regulamin konkursu>>

Skomentuj:

Wygraj gadżety ze Stefy Sztuki [KONKURS]