Polski projekt: Dworms

red.

Upleć sobie dywan!

Dworms, polski projekt, dywan,
Dworms z linii DialogicShift
fot. ruchlewicz-dzianach.pl

Lubimy projekty, które zdecydowanie się wyróżniają i zapadają w pamięć. Taki jest właśnie Dworms wchodzący w skład linii DialogicShift, zaprojektowany przez Agatę Ruchlewicz-Dzianach.

Co jest w nim takiego niezwykłego? Otóż Dworms jest alternatywą dla tradycyjnego dywanu. Użytkownik może sam zaplatać i rozplatać dywan kiedy chce, decydując o jego kolorach, wzorach i rozmiarze.

Dywan w domu to obiekt o określonym kształcie, ustalonym kolorze i wzorze. Z obserwacji wiem, że przy jakichkolwiek zmianach w mieszkaniu może okazać się też obiektem problematycznym. Tak narodziła się idea na stworzenie czegoś modułowego i o zmiennych cechach.

- mówi Agata Ruchlewicz-Dzianach.

Kolor, wzór i rozmiar Dwormsa zależy od użytkownika. Składa się z małych elementów, które można kupować na sztuki i dowolnie zaplatać w każdej chwili. W zależności od sytuacji, np. gdy spodziewamy się gości dywan można przepleść w małe poduszko-pufy. Można też zacząć od małego dywanu i dokupować stopniowo kolejne moduły tak, aby Dworms rósł wraz z potrzebami.

Dworms, polski projekt, dywan, fot. ruchlewicz-dzianach.pl

Dwormsy lubią także dzieci. Wełniane elementy traktują jak.. klocki. Dziecko zaplatając najróżniejsze formy rozwija swoją kreatywność i zdolności manualne.

Produkt jest robiony ręcznie i jest wykonany z naturalnej wełny 100%.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

I filmik:

Skomentuj:

Polski projekt: Dworms