Wystartował konkurs IWP Dobry Wzór

red.

Dobry Wzór to ogólnopolski konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.

Dobry Wzór 2010
Dobry Wzór 2010

 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje go od 1993 roku. To jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku. Do konkursu rekomendowane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu, którzy w ciągu roku analizują nowe produkty i usługi wprowadzane na rynek.

 

Nagrody główne Dobry Wzór przyznawane są w trzech kategoriach produktowych: Sfera Domu, Sfera Pracy i Sfera Publiczna. W tym roku formuła Konkursu została poszerzona o Sferę Usług, która jest kolejną kategorią konkursową. To pierwsza taka kategoria konkursowa na polskim rynku.

 

 

W 2010 roku zgłoszenia konkursowe rejestrowane będą do 10 czerwca. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają certyfikat "Produkt/Usługa rekomendowany do konkursu Dobry Wzór" oraz skróconą ekspertyzę produktu/usługi. Finaliści konkursu otrzymają tytuł "Finalista Konkursu Dobry Wzór 2010", zaprezentują swoje produkty i usługi na wystawie pokonkursowej adresowanej także do masowej publiczności oraz prezentację w Katalogu Konkursu Dobry Wzór 2010. Laureaci zostaną nagrodzeni certyfikatem Dobry Wzór 2010 a produkty i usługi będą dodatkowo prezentowane na innych wystawach w kraju i za granicą.

 

Więcej na stronie IWP >>

 

Skomentuj:

Wystartował konkurs IWP Dobry Wzór