Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza: mieszkanie pełne sztuki

red.

Pani Justyna jest kolejną czytelniczką, która zdecydowała się wziąć udział w akcji ?Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych!?. Zapraszamy do jej artystycznego salonu!

Sztuką jest wielką pasją pani Justyny. Z zawodu jest malarką, dlatego na ścianach nie brakuje prac jej autorstwa. Właścicielka zadbała również, by w salonie pojawiło się wiele artystycznych akcentów, jak chociażby ozdobna ceramika czy nostalgiczne bibeloty. Salon to wspólna koncepcja pani Justyny i jej męża. Właścicielom udało się połączyć dodatki w stylu retro z minimalistycznymi meblami oraz stonowaną kolorystyką.

Justyna Pennards-Sycz:Od początku było dla nas jasne, że mieszkanie musi stanowić połączenie typowo holenderskiej prostoty i elegancji z elementami stylu retro. W tym celu wykorzystaliśmy naturalne materiały: drewno, kamień i skórę. Dominujące pierwotnie biel i czerń przełamaliśmy odcieniami szarości, stalowymi wykończeniami ram oraz antyków. Ponieważ zdarza nam się gościć przyjaciół, zdecydowaliśmy się na dwie białe kanapy.

Stonowane kolory mebli i dodatków przełamują obrazy w żywych kolorach. To na nich zatrzymuje się wzrok, co odciąga uwagę od licznych detali. Uwagę przykuwa również stolik z przeszklonym blatem oraz wyrzeźbioną w kamieniu podstawą, który zajmuje centralne miejsce w salonie. Pomimo mariażu stylów i nawiązań, całość jest bardzo spójna i elegancka, a przy tym przytulna. A Wam jak podoba się salon Pani Justyny?

    Więcej o:

Skomentuj:

Wasze wnętrza: mieszkanie pełne sztuki