Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kawalerka z antresolą

Patrycja Koczwara

Mieszkanie w dużym mieście, we własnej kawalerce, którą zaaranżował utalentowany projektant to chyba marzenie każdej młodej osoby. Dzisiaj odwiedzamy właśnie takie mieszkanie w Szwecji.

Szwedzka agencja Alvahem sprzedawała niedawno taką oto kawalerkę, której wysoki strop umożliwiał zbudowanie obszernej antresoli. Jej konstrukcja otwiera się na kuchnię i nie dzieli przestrzeni na dwa poziomy. W dużym, otwartym pomieszczeniu znalazła się kuchnia, salon oraz jadalnia.

Drewniane schody prowadzą na górny poziom, gdzie zaplanowana została sypialnia oraz miejsce do pracy. Ta część antresoli wychodzi na kuchnię urządzoną w kącie salonu. Projektanci zadbali tutaj również o estetyczny widok na wiszące szafki kuchenne. Zostały one sprytnie przykryte drewnianymi panelami, a na nich ustawiono parę dekoracyjnych roślin. Okna i świetliki dostarczają mnóstwo światła, które dodatkowo spotęgowane jest przez białe ściany i podłogi oraz gładkie powierzchnie mebli.

Taka dwupoziomowa kawalerka z pewnością nie wygląda na 36 m kw., prawda?

Mieszkanie w dużym mieście, we własnej kawalerce, którą zaaranżował utalentowany projektant to chyba marzenie każdej młodej osoby. Jeśli dodatkowo w naszym 36m2 znajdzie się miejsce na obszerną antresolę, mamy
 
 
Szwedzka agencja Alvahem sprzedawała niedawno taką oto kawalerkę, której wysoki strop umożliwiał zbudowanie obszernej antresoli, która nie ograniczyła przestrzni całego mieszkania. W dużym, otwartym pomieszczeniu znalazła się kuchnia, salon oraz jadalnia. Drewniane schody prowadzą na górny poziom, gdzie zaplanowana została sypialnia oraz miejsce do pracy. Antresola nie zamyka przestrzeni, gdyż otwiera się ona na kuchnię w urządzoną w kącie salonu. Projektanci zadbali tutaj również o estetyczny widok na wiszące szafki kuchenne. Zostały one sprytnie przykyte drewnianymi panelami, a na nich ustawiono parę dekoracyjnych roślin. Okna i świetliki dostarczają mnóstwo światła, które dodatkowo spotengowane jest przez białe ściany i podłogi oraz gładkie powierzchnie mebli.
Taka dwupoziomowa kawaleka to
    Więcej o:

Skomentuj:

Kawalerka z antresolą