Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w nadmorskim stylu

red.

Zaglądamy do mieszkania pełnego marynistycznych akcentów. Za oknem plaża i palmy!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nadejściem lata, coraz chętniej sięgamy po wnętrzarskie dekoracje w marynistycznym stylu. Są urocze! Paski, motywy żaglówek, kolory wody i piasku, surowe drewno, liny okrętowe czy wzory kotwic, spotkać można niemal w każdym sklepie z wyposażeniem wnętrz. Dziś zaglądamy do bardzo ciekawego mieszkania w Vung Tau, mieście w południowym Wietnamie, nad Morzem Południowochińskim. Zaprojektował je Khanh Duy Nguen, założyciel pracowni architektonicznej Koj design.

Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca, ulokowanego tuż przy plaży. Składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, garderoby i łazienki. Urządzono je w "letnich" kolorach. Dominują tu odcienie i błękitu. Dopełnieniem są dodatki z jasnego drewna. Widać tu sporo marynistycznych akcentów - koła ratunkowe, miniaturową latarnię morską czy żaglówkę. Motyw łodzi rybackich pojawia się również na obrazie wiszącym nad nas kobaltową sofą.

Jedną z sypialni umieszczono na drewnianym podeście. Oddzielono ją od salonu symboliczną, ażurową drewnianą ścianką. Koniecznie zwróćcie uwagę na ścianę przy stole. Czy znajdująca się tam tapeta, nie kojarzy Wam się z nadmorskim barem z rybami i frytkami?

Ponieważ mieszkanie jest na parterze, bezpośrednio z salonu można wyjść na plaże. Z okien rozpościera się widok na zatokę. Bajka! Koniecznie zobaczcie całe mieszkanie!

Skomentuj:

Mieszkanie w nadmorskim stylu