Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jesienne nowości w H&M Home

red.

W sklepach H&M Home już pojawiała się jesienna kolekcja. Oferta na nowy sezon jest bardzo stonowana i naturalna.

Nowa kolekcja na jesień 2017 w sklepach H&M Home ma bardzo letni a zarazem stonowany klimat. Można w niej znaleźć inspiracje południem Europy, gdzie jak wiemy jesień nie należy do najsurowszych pór roku. Być może to tłumaczy nieco wakacyjny posmak nowej kolekcji. Znajdziemy w niej przede wszystkim tekstylia do domu wykonane z naturalnych materiałów, jak len i bawełna. Wśród nich dominują gładkie i jednokolorowe pościele, ściereczki, obrusy oraz chodniki. Pojawiają się też bardziej wzorzyste poduszki i pledy. Jednak repertuar wzorów w nowej kolekcji został zawężony do klasycznych pasków i rombów oraz oryginalnych ptaków. Wszystkie wzory zostały wyrysowane czarnymi liniami. 

Kolorystyka nowej kolekcji jest stonowana. Dominują w niej piaskowe beże, zgaszona czerń oraz miodowy odcień żółtego, który stanowi najżywszy akcent kolorystyczny. Razem barwy te tworzą nastrojowe zestawienie.

Oprócz tekstyliów w nowej kolekcji H&M Home znajdziemy naczynia z kamionki o prostych i surowych kształtach. Większość z nich ma matową powierzchnię i szkliwione wnętrze.

Skomentuj:

Jesienne nowości w H&M Home