Wnętrze dla studenta

sponsorowany

Mamy okres wakacyjny, większość z nas myśli o urlopie i wypoczynku, ale nie wszyscy. Mowa tu o studentach, którzy szukają lub urządzają mieszkanie. Jak zaaranżować mieszkanie, tak aby było funkcjonalne i komfortowe? To pierwsze jest bardzo ważne dla większości to pierwsza wyprowadzka i rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Wnętrze dla studenta
Wnętrze dla studenta
Voster

Funkcjonalne mieszkanie to dobry podział na strefy i ich kolejność. Strefa dzienna, nocna i ta służąca do nauki i pracy. Małe mieszkanie potrzebuje dobrego rozwiązania i kompromisów, tak aby było pełnowartościowe.

Strefa nocna – najważniejsza dla studenta. Dobry sen pozwala na odpowiednie funkcjonowanie w czasie dnia, dlatego ważne, aby ta strefa była oddzielona od reszty. Wygodne łóżko i stonowane kolory służące relaksowi. Zamknijmy tą strefę drzwiami z subtelnymi przeszkleniami pozwolą na dodatkowe przyciemnienie sypialni. Tutaj sprawdzą się również skrzydła przesuwne, dzięki którym zyskamy dodatkową przestrzeń.

Wnętrze dla studenta
Wnętrze dla studenta
Voster

Strefa dzienna to ta połączona z kuchnią. Jak najwięcej przestrzeni da nam to wspomniane poczucie komfortu. Rozkładana sofa, stolik i praktycznie urządzona kuchnia, w której mamy wszystko w zasięgu ręki.

Wnętrze dla studenta
Wnętrze dla studenta
Voster

Nie może zabraknąć miejsca do nauki i pracy, takie oddzielone pomieszczenie byłoby super, natomiast w małym mieszkaniu nie zawsze jest to możliwe. Dobrze, gdy możemy je jednak trochę wyodrębnić. Ścianka, nawet przeszklona, będzie idealna i nie zajmie dużo miejsca.

Wnętrze dla studenta
Wnętrze dla studenta
Voster

Mobilność, dzięki której bez problemu przestawimy mebel czy dla ułatwienia w celu odświeżenia mieszkania. Zagospodarowanie każdego miejsca, które jest bardzo potrzebne w formie ukrytych schowków, czy wiszących półek. Regały na materiały potrzebne do nauki oraz pojemna szafa. Meble modułowe sprawdzą się doskonale.

Ściana korkowa czy taka, na której zapiszemy niezbędne sprawy do załatwienia będzie ułatwieniem. Zadbajmy jeszcze o odpowiednie oświetlenie w każdej ze stref. Wnętrze dostosowane do potrzeb, pomoże w zorganizowaniu się i ułatwi codzienne życie. Pierwszy krok w dorosłość może być przyjemniejszy niż się nam wydaje.

Skomentuj:

Wnętrze dla studenta