Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wspomnienie lata - porcelana, która rozświetli wnętrza

AS

Dla miłośników ciepłych, pełnych słońca dni, marka Lubiana stworzyła kolekcję porcelany, która rozświetli każdy stół. Wspomnienie lata to zdobienia inspirowane kwiecistymi łąkami, polnym bukietem oraz beztroską wolnych chwil. Delikatne, choć bardzo wyraziste dekoracje przywodzą na myśl błękit nieba oraz świergot ptaków.

Wspomnienie lata - porcelana, która rozświetli wnętrza i sprawi, że wakacje będą trwać w najlepsze!
Wspomnienie lata - porcelana, która rozświetli wnętrza i sprawi, że wakacje będą trwać w najlepsze!
Lubiana

Zastawa stołowa we wzory czerpane z natury jest elegancka i ponadczasowa. Zwykle kojarzy się z bogatą historią, dworskimi przyjęciami lub po prostu pysznym obiadem u mamy lub babci. Przywołuje wspomnienia zabaw na łące, radości, którą w dzieciństwie dawał przelatujący motyl i zrywany do wazonu polny bukiet.

Kolekcja Lubiany to wspaniała ozdoba stołu, na którym potrawy mają być spożywane bez pośpiechu, w towarzystwie bliskich osób. Kawa pita z eleganckiej filiżanki smakuje zupełnie inaczej, sprawia, że taka chwila nabiera magii i znacznie lepiej pozwala się odprężyć, niż chociażby wychylony w pośpiechu kubek kawy kupionej na stacji w drodze do pracy.

Wspomnienie lata
Wspomnienie lata
Lubiana

W jakich aranżacjach sprawdzi się kolekcja Wspomnienie lata?

Barwne, kwiatowe desenie, to doskonała dekoracja wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim. Słoneczna przestrzeń, zwykle jasne meble i biała porcelana zdobiona takim motywem, będą tworzyły lekką, spójną całość. To także świetna propozycja dla sympatyków stylizacji retro oraz rustykalnych. Klasyczne wzornictwo inspirowane naturą sprawdzi się w nich wyśmienicie. Stół wyłożony tak pięknymi naczyniami, nie będzie potrzebował już żadnej innej ozdoby. Niewątpliwie to zastawa dla wszystkich tych, którzy czują w sobie odrobinę duszy romantyka, którzy lubią delektować się wolną chwilą i powoli smakować to, co znalazło się na talerzu.

Warto dodać, że Wspomnienie lata jest porcelaną, która ozdobi również każdy stół na tarasie lub w ogrodzie. Fantastycznie wpisze się w naturalne otoczenie, dopełniając je subtelnymi, choć licznymi kolorami. Spotkania z przyjaciółmi przy grillu czy rodzinny obiad nabiorą z takimi talerzami barw oraz radosnego akcentu. Porcelana Lubiana aż prosi się o to, by nalać do niej zupy szczawiowej, pysznego chłodnika lub Wielkanocnej sałatki. Niemniej jednak nawet całoroczne potrawy będą z niej świetnie smakować.

Wspomnienie lata
Wspomnienie lata
Lubiana

Lubiana - piękna zastawa z historią

Marka Lubiana to znany od 50 lat producent porcelany https://www.lubianahurt.pl/pl. Zastawa stołowa, sygnowana tą nazwą, słynie z przepięknego i całkowicie oryginalnego wzornictwa. To dlatego można ją znaleźć w jadalniach całego kraju, a także na terenie Europy. Sięgają po nią zarówno klienci indywidualni, jak i przedstawiciele branż gastronomicznych czy hotelowych. Lubiana, to marka z tradycją, dbająca nieustannie o swój najlepszy wizerunek, lecz podążająca przy tym za zmieniającymi się trendami, chętnie wdrażająca nowości zarówno w kontekście designu, jak i technologii produkcji. W efekcie naczynia marki Lubiana reprezentują najwyższą jakość wykonania, a także przepiękny styl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wspomnienie lata - porcelana, która rozświetli wnętrza