Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Z inspiracji japońskim minimalizmem - drzwi z kolekcji KIOTO

materiał reklamowy

KIOTO to pierwsza w linii DRE Supreme kolekcja wykorzystująca motyw drewna, które po długim okresie oczarowania Polaków bielą i jasnymi pomieszczeniami powraca na salony.

Z inspiracji japońskim minimalizmem
Z inspiracji japońskim minimalizmem
dre.pl

W tej kolekcji temat drewna prezentuje się w sposób w pełni uwspółcześniony, z zachowaniem elegancji i minimalistycznego charakteru. Producent czerpie inspirację z magicznego Kioto w Japonii, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie współgra z bogactwem natury i drzewami.

W kolekcji KIOTO każdy element jest wyjątkowy – precyzyjnie wyselekcjonowane laminaty drewnopodobne o subtelnym uroku, ożywione przez nowoczesne intarsje w kolorze stali szczotkowanej oraz mat moro. Starannie dopracowane detale podkreślają naturalne piękno drewna, oddając hołd jego autentycznemu wyrazowi. Jego surowość i ujmująca prostota dodaje wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. W kolekcji KIOTO dostępne są dwa odcienie dębu oraz laminat kolorem i fakturą przypominający drewno sosnowe. Dzięki temu drzwi można dopasować do niemal każdej kolorystyki.

dre.pl

Skomentuj:

Z inspiracji japońskim minimalizmem - drzwi z kolekcji KIOTO