Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

AGD dopasowane do twojego stylu życia: Thermomix® i Kobold w promocji

mat. prasowe

Z jednej strony odczuwamy ekscytację nadchodzącymi świętami, z drugiej natomiast lekkie napięcie, które nie pozwala się zrelaksować. Chcemy przecież, aby było pięknie, wyjątkowo i magicznie, jednak nasz dom nie posprząta się sam, a tradycyjne potrawy świąteczne, które są dość pracochłonne, również nie przygotują się same. Dlatego warto "zaprosić" do współpracy domowych pomocników.

Kobold - promocja grudniowa
Kobold - promocja grudniowa
Vorwerk

Oto urządzenia marki Vorwerk – popularny i lubiany Thermomix® oraz system do utrzymania czystości Kobold. Grudzień to idealny czas, aby zainwestować w te sprawdzone i niezawodne sprzęty - tym bardziej, że można skorzystać z wyjątkowych promocji!

Świąteczne porządki - szybko i wygodnie

Przed świętami skupiamy się na sprzątaniu bardziej intensywnie niż na co dzień. Chcemy, aby każdy zakamarek naszego domu "błyszczał". Zazwyczaj planujemy prace na cały grudzień, zaczynając od czyszczenia wnętrza szafek i porządkowania ubrań oraz dokumentów, a odkurzanie zostawiając na sam koniec. Jednak podczas świątecznych porządków do odkurzenia mamy wiele różnorodnych powierzchni! Najlepiej sprawdzi się do tego profesjonalny system utrzymania czystości Kobold. Oferuje on liczne akcesoria, które umożliwiają odkurzanie od podłogi aż po sufit. Dzięki długiej rurze teleskopowej można łatwo pozbyć się kurzu nawet z karniszy czy lamp.

Usunięcie kurzu spod listew jest łatwe dzięki końcówce do szczelin - materiał poradzi sobie z kolei z delikatnymi powierzchniami, takimi jak szklane lampy, ozdoby czy liście roślin. Niezwykle przydatną opcją do sprzątania przed świętami może być także przystawka 2w1, wyposażona w nakładki materiałowe i zbiornik na wodę, umożliwiająca jednoczesne odkurzanie i mycie powierzchni. Szczególnie wartościowy może okazać się robot sprzątający VR7, zwłaszcza gdy brakuje czasu przed świętami. Dzięki specjalnemu kształtowi samodzielnie odkurzy podłogi i dotrze do trudno dostępnych miejsc.

Specjalna oferta promocyjna na grudzień 2023 roku:

  • kupując zestawy Kobold: Zestaw na Start, Kobold 2 w 1, Kobold Zestaw Plus, lub Kobold Zestaw Kompletny, otrzymasz w prezencie dodatkowy akumulator i komplet worków filtrujących (wartość prezentów wynosi 840 zł),
  • kupując zestaw Kobold Dream Team Komfort i Dream Team Extra – w prezencie otrzymasz odkurzacz ręczny Kobold VC100 i 2 komplety worków filtrujących,
  • kupując zestaw Kobold VR7 Premium – w prezencie otrzymasz odkurzacz ręczny Kobold VC100 i komplet worków filtrujących. 
Kobold - promocja grudniowa
Kobold - promocja grudniowa
Vorwerk

Profesjonalna pomoc w kuchni

Przygotowanie barszczu, kapusty lub wyrabianie ciasta na pierogi wcale nie musi być skomplikowane ani czasochłonne, zwłaszcza gdy korzystasz z wielofunkcyjnego urządzenia Thermomix® TM6. Ten sprzęt oferuje różnorodne funkcje, takie jak: mieszanie, ważenie, gotowanie (również na parze), siekanie, mielenie, blendowanie, mikstura, ubijanie, wyrabianie ciasta, a także emulgacja i kontrola podgrzewania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi funkcja gotowania z predefiniowanymi ustawieniami prowadzi użytkownika przez cały proces gotowania, prezentując kolejne kroki na ekranie dotykowym.

Menu świąteczne ma wyjątkowy charakter, dlatego zależy nam na perfekcji każdego elementu, kiedy je przygotowujemy. Nowością, która spełnia te oczekiwania, jest Thermomix® Sensor. Ten innowacyjny gadżet łączy się poprzez Bluetooth® z urządzeniem Thermomix® TM6 oraz nową aplikacją Cooking Center, ciągle przekazując dane w trakcie procesu pieczenia. Dzięki dwóm rodzajom pomiarów, korzystając z czujnika temperatury rdzenia (wnętrze potrawy) i czujnika temperatury otoczenia, Thermomix® Sensor informuje o idealnym momencie, kiedy danie jest gotowe "w punkt".

Do 31.12.2023 roku można nabyć urządzenie Thermomix® TM6 wraz z Thermomix® Sensor w wyjątkowym zestawie tańszym aż o 200 zł (czyli w cenie 6490 zł). To okazja, by sprawić sobie lub bliskim idealny prezent i wprowadzić do swojej kuchni sprzęt na miarę prawdziwego szefa kuchni.

Dodatkowo, przy zakupie każdego urządzenia Thermomix® wraz z zestawem, otrzymasz najnowszą książkę „Jadalne prezenty. Zrób to sam(a)” oraz specjalną torbę jubileuszową do przenoszenia urządzenia.

Thermomix® - promocja grudniowa
Thermomix® - promocja grudniowa
Vorwerk

Skomentuj:

AGD dopasowane do twojego stylu życia: Thermomix® i Kobold w promocji