Aranżacja w stylu urban boho w sercu Amsterdamu
Prezentowany dom znajduje się nad kanałem, w samym sercu Amsterdamu. Jego właścicielem jest Klaas Hogeweg, projektant wnętrz. Możecie kojarzyć go z jego konta Dutchguy84 na Instagramie, gdzie codziennie zaprasza followersów do swojego życia, domu i pracy.
- Mój styl zmieniał się na przestrzeni lat, również w zależności od różnych typów domów, w których mieszkałem. Ten dom w Amsterdamie jest rodzajem loftu, więc utrzymałem go w jasnych i potęgujących wrażenie przestrzeni kolorach. Mój styl określiłbym jako urban boho - mówi Klaas Hogeweg.
Masz ochotę dodać odrobinę boho do wnętrza swojego domu? Postaw na piaskowe odcienie w połączeniu z bielą i użyj wielu naturalnych i miękkich materiałów. Najważniejsze jest to, aby wprowadzić przytulny klimat.
Apetyt na nowości
- Japandi to uroczy trend, który pasuje do mnie w każdym calu. Wszystko, co ma zbyt wiele wzorów i kolorów, marnuje się na mnie - Klaas Hogeweg. - Ponadto ręcznie robione przedmioty i naturalne materiały to naprawdę podstawa moich wnętrz.
Ulubiony kącik
Dla wielu osób salon jest ich ulubionym miejscem w domu. To tutaj można się naprawdę zrelaksować i uciec od zgiełku na zewnątrz. Upewnij się, że masz w domu ładną sofę, i dodaj dekoracje, z którymi wiąże się jakaś historia, aby nadać wnętrzu osobistego charakteru.
- Mam dwa salony i w tych dwóch pokojach mam dwa ulubione kąciki, oba na sofie. Sofa Lennon od Westwing jest naprawdę super wygodną sofą na przykład na wieczór filmowy - mówi Klaas Hogeweg.
ZŁOTE MYŚLI KLAASA
1. Przyjrzyj się dokładnie rodzajowi domu i temu, jak w każdym pomieszczeniu pada światło, użyj ograniczonej liczby kolorów, aby nie zamienić swojego domu w namiot cyrkowy.
2. Zwróć uwagę na materiały użyte we wnętrzu. Łącz miękkie tkaniny na przykład z marmurem, a matowe z błyszczącymi. To właśnie kontrast sprawia, że wnętrze jest ekscytujące i niepowtarzalne.
3. Czasami mniej znaczy więcej. Zwróć też uwagę na kształty, te okrągłe nadają narożnikom bardziej przyjaznego wyglądu.
4. Postaraj się znaleźć równowagę pomiędzy dużymi i mniejszymi przedmiotami. Zostaw tylko te, które naprawdę wnoszą do wnętrza coś ciekawego - i zabierz wszystkie inne.
- Więcej o:
Podmiejski dom z wnętrzami projektu STUDIO. ORGANIC
Małe, ale odważne: 37-metrowe mieszkanie na warszawskiej Woli
W domowym zaciszu - aranżacja projektu K + B ARCHITEKCI
Willa w stylu secesyjnym niedaleko Zurychu
Aranżacja wnętrz 250-metrowego domu w Łodzi
180-metrowy apartament na warszawskiej Białołęce z nagrodą European Property Awards
Nowoczesny apartament w Krakowie - projekt Mango Investments
Aranżacja mieszkania na wynajem w Tarnowie