Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

AU Collection: niesamowite świece

red.

Artysta i projektant Andrej Urem stworzył AU Collection, serię świec, które inspirowane są formami architektonicznymi.

Świece, które są współczesne dzieła sztuki. Znośny Ich niepowtarzalne projekty są oparte na formach architektonicznych. Oni wyznaczają nowe standardy nie tylko w sposobie ich spalić, ale w ich zupełnie nowy styl i kształt. Wykonane z eko soi i wosk pszczeli i doprowadził bezpłatne knoty bawełniane, nigdy nie jest czarny, okopcony dymu.Czas nagrywania może przekroczyć nawet do sześćdziesięciu godzin.
 
Łączenie elementów rzeźbiarskich z praktycznością codziennych narzędzi był pierwszym katalizatorem dla realizacji tej kolekcji.Znaczenie ma spójnej syntezy, które następnie skupia się na zasadniczych elementów projektu, nie dodając niczego, co nie jest potrzebne. Z tego, co zasady, chcę dyskutować, czy możliwe jest połączenie rzemiosła z przemysłem, czy złożoność i seriality mogą współistnieć.Kluczem jest równowaga, wolności i poszanowania proporcji.

Do stworzenia świec Andrej Urem wykorzystuje Eco Soję i wosk pszczeli. Knoty wykonane są z bawełny, dlatego nigdy nie są czarne i okopcone. Czas spalania to nawet 10 godzin.

 

AU Collection, świece proj. Andrej UremFot. Andrej Urem

Projekty Urema to współczesne dzieła sztuki. Artysta wspaniale łączy elementy rzeźby z praktycznym zastosowaniem świec. Kluczem jest równowaga i poszanowania proporcji.

    Więcej o:

Skomentuj:

AU Collection: niesamowite świece