Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BoConcept w tym roku obchodzi 65-lecie istnienia

red.

Historia BoConcept zaczęła się w 1952 roku - w tym roku marka promująca na świecie duński design świętuje zatem 65 lat istnienia.

BoConcept to marka dobrze znana polskim odbiorcom. Promuje ona wysokiej jakości rzemiosło w połączeniu z funkcjonalnością i prostotą. Ta formuła okazała się być przepisem na sukces dla tej duńskiej marki. BoConcpet został założony przez dwóch duńskich stolarzy z małego zakładu meblarskiego - Jensena Ærthøja i Tage Mølholma. Z czasem powstaje globalna sieć składająca się z ponad 260 salonów w ponad 60 krajach na całym świecie.

Cała magia powstaje w Danii, a kryją się za nią zarówno duńscy jak i międzynarodowi projektanci: Anders Norgaard, Oki Sato – Nendo, Rene Hougaard – ARDE, Henrik Pedersen, Frans Schrofer, Karim Rashid, Morten Georgsen i zespół Projektantów BoConcept. Pochodzą oni z różnych środowisk, ale łączy ich jedna i ta sama pasja, która narodziła się w 1952 roku – tworzenie pięknych, wyrafinowanych mebli spersonalizowanych pod potrzeby swoich klientów na całym świecie.

Mimo 65 lat w metryce BoConcept wciąż wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, w których dobry design zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. A dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz firma pomaga klientom spełnić ich wnętrzarskie marzenia.

Na 60 urodziny BoConcept wydał książkę "SIXTY - 60 lat wielkomiejskiego designu z Danii". Z okazji urodzin marka udostępniła ją online. Kolejnym prezentem urodzinowym dla klientów marki jest 20% rabat na wszystkie zakupy w dniach  14-26 września.

    Więcej o:

Skomentuj:

BoConcept w tym roku obchodzi 65-lecie istnienia