Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BoConcept zawiesza sprzedaż na terenie Rosji

mat. prasowe

BoConcept zawiesza sprzedaż na terenie Rosji
BoConcept zawiesza sprzedaż na terenie Rosji
mat. prasowe

Jesteśmy głęboko poruszeni wyniszczającą wojną, która toczy się w Ukrainie i która dotyka miliony niewinnych ludzi. Inwazja Rosji, której efektem jest tragiczny kryzys humanitarny, jest sprzeczna z podstawowymi wartościami, w które wierzymy. Jako marka popieramy międzynarodowe sankcje i czasowo wstrzymujemy naszą sprzedaż na terenie Rosji. Będziemy nadal oceniać sytuację w miarę jej rozwoju. Nasze myśli są ze wszystkimi, których życia zostały dotknięte tą tragedią. Wspieramy również naszych partnerów na całym świecie, dotkniętych eskalacją tego konfliktu.

mówi Mikael Kruse Jensen, CEO BoConcept.

Aby wspomóc ludzi dotkniętych tym konfliktem, BoConcept razem ze swoimi pracownikami i partnerami zbiera fundusze osiągając sumę 100 000 EUR, z dążeniem do kwoty 200 000 EUR, w celu przekazania jej na Fundusz Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy Uchodźcom (UNHCR), który przewodzi globalnym wysiłkom humanitarnym w regionie.

                                                                          ***

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii i dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z 310 salonami w 67 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce. Obecnie marka posiada przeszło 310 salonów w ponad 67 krajach na całym świecie, w Polsce znajduje się 6 salonów: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław i dwa salony w Warszawie.

    Więcej o:

Skomentuj:

BoConcept zawiesza sprzedaż na terenie Rosji