Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: podmoskiewski apartament

red.

Mieszkanie dla czteroosobowej rodziny o powierzchni 123 m2 z widokiem na Krasnogórsk. Apartamentowiec wybudowano na terenach parkowych, w wygodnej(3km) odległości od Moskwy.

Mieszkanie dla rodziny fantastycznie energetycznego z panoramicznym widokiem Krasnogorsk, kilka kilometrów od Moskwy, o powierzchni 123 m kw. położony pomiędzy terenów parkowych i wygodnej odległości od metropolii.
 
Na pierwszym dialogu z klientem był wyczuwalny pragnienie innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu wnętrza i chęci nie tworzenia zwykłego wnętrza w stylu minimalizmu.Klient miał chęć stworzenia jasnego miejsca z dużymi ustronnych obszarach dla każdego członka rodziny. Materiał pochodzi z polinov.ru miejscu.

Właścicielom zależało na stworzeniu otwartej i przyjaznej przestrzeni wspólnej dla całej rodziny, przy uwzględnieniu mniejszych prywatnych obszarów dla każdego z jej członków.

Biuro projektowe Paula Polinova postanowiło więc "zbudować" to wnętrze od nowa. Zmianie uległy ustawienia ścian, a także pierwotne przeznaczenie pomieszczeń. Jak wyszło?

Skomentuj:

Wnętrza: podmoskiewski apartament