Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: dwupoziomowe mieszkanie całe w bieli

red.

Skandynawskie wnętrze urządzono bez zbędnego przepychu, ale za to wygodnie i elegancko.

To urocze skandynawskie dwupoziomowe mieszkanie przyciąga uwagę nie przez zastosowanie krzykliwych dodatków czy złotych dekorów, ale ze względu na niewymuszoną prostotę i stonowany gust. Dwupoziomowy apartament został zaprojektowany w surowy skandynawski sposób. Wnętrza wypełnione są naturalnym światłem dzięki dużym oknom, a  biel ścian zwiększa poczucie przestrzeni.

Dwupoziomowe mieszkanie w stylu skandynawskimFot. svenskfast.se

Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny pokój dzienny, który jest centralnym punktem mieszkania. Panuje tu spokojna i przyjazna atmosfera. Projektanci ocieplili wnętrze dodając wiele poduszek, miękkie tkaniny oraz eksponując elegancki kominek. Drewniane meble i podłogi, a także żywa zieleń wszechobecnych kwiatów doniczkowych tylko potęgują przytulne wrażenie.

Całkowicie biała kuchnia z dużą powierzchnią niezasłoniętych okien, pozwala mieszkańcom cieszyć niezmąconym widokiem na dachy sąsiednich budynków. Eleganckie schody ze szklanymi balustradami prowadzą na piętro, gdzie znajdują się sypialnie właścicieli i ich dzieci.

Skomentuj:

Wnętrza: dwupoziomowe mieszkanie całe w bieli