Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: dom dla czteroosobowej rodziny w Los Angeles

red.

Architekci wiedzieli o jakim domu marzy czteroosobowa rodzina: miał być "użyteczny, piękny i ponadczasowy".

Ta rodzina zmieniała miejsce zamieszkania osiem razy w ciągu dziesięciu lat. W końcu postanowiła osiąść gdzieś na stałe. Wybór padł na Mandeville Canyon, małe osiedle w dzielnicy Brentwood w Los Angeles.

Dom stoi na działce o powierzchni trzech hektarów, na której rośnie ponad 200 starych drzew. Właściciele zdecydowali się powierzyć projekt Rockefeller Partners Architects. Zależało im by dom był nie tylko jasny i przytulny, ale także otwarty na rozległy widok na miasto i ocean.

Po poruszając się do pracy, życia w ośmiu domów w ciągu ostatnich dziesięciu lat rodzina z dwójką małych dzieci w końcu zdecydował się ustatkować. Wybór Mandeville Canyon, małe społeczności w dzielnicy Brentwood w Los Angeles, rodzina znalazłem wiele 3,14-hektarowej schronienie ponad 200 starych drzew, a wszystko w ruch. Zdecydowali się pracować z Rockefeller Partners Architects w budowaniu domu, który byłby nie tylko przytulny i jasny, ale także otwarty na rozległym widokiem na miasto i ocean poza.
Architekci pamiętają, jak ich praca mówił sam za siebie: "Kiedy dowiedziałem się, że trzy z ich ulubionych domów w zachodnim Los Angeles, wszystkie zostały zaprojektowane przez tego samego architekta, a ponadto odkrył, że ten architekt zaprojektował (ale nigdy nie miał szansy na budowę)dom do poprzednich właścicieli ich własności w Mandeville, wiedzieli, że znaleźli swoją firmę. "

Projektant wnętrz Alan Homesley stworzył wnętrza zgodnie z oczekiwaniami właścicieli: tu mogą pracować, odpoczywać, bawić się i spędzać wspólnie czas.

Skomentuj:

Wnętrza: dom dla czteroosobowej rodziny w Los Angeles