Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: dwupoziomowy apartament w Tel Awiwie

red.

Biuro Pitsou Kedem Architects zaprojektowało nowoczesny apartament w jednej z dzielnic Tel Awiwu. Olbrzymie okna od podłogi do sufitu wspaniale oświetlają wnętrza i pozwalają obserwować miasto o każdej porze dnia i nocy.

Duplex Penthouse jest rozłożone na 160 metrów kwadratowych (1722 stóp kwadratowych) w jednej z dzielnic Tel Awiwie, gdzie wszystkie budynki wielopiętrowych wyglądają tak samo, głównie banalny. Pitsou Kedem Architekci zostali zatrudnieni przynieść życie na dachu mieszkania dzięki zastosowaniu nowoczesnych elementów i surowców, takich jak beton, schody narażone żelaza i meble, lastryko i surowego drewna.
Nowe schody tworzy poczucie oddzielenia we wnętrzu, podczas gdy wiązanie materiałów, jak stal i drewno, które można zobaczyć w całej przestrzeni.
Schody umożliwia również światła do filtrowania w dół, jak zainstalować szklane świetliki w dachu piętrze znajduje.
Wydłużone półki pod schodami jest wykonany z takich samych materiałów, wiązanie dwóch elementów ze sobą.
Światło zalewa również parterze dzięki szczycie schodów, otwartych tylko z prostej poręczy.
Pionowe listwy drewniane pomóc podzielić przestrzeń, pozwalając jednocześnie na przejście światła. Pomagają one również z prywatności.
Uwielbiam, jak można zobaczyć w dół do poniżej kuchni.
Obok 160 metrów kwadratowych powierzchni wnętrza, istnieje również 40 metrów kwadratowych (430 stóp kwadratowych) z miejsca na zewnątrz na balkonie.
Prawie nie ma rozróżnienia między przestrzenią wewnątrz i na zewnątrz dzięki zastosowaniu cienkiego układu panelowego szklanego.

Y Duplex Penthouse to dwupoziomowy apartament o powierzchni 160 metrów kwadratowych w Tel Awiwie. W tej dzielnicy miasta wszystkie budynki są niemal identyczne. Biuro Pitsou Kedem Architects zostało poproszone o zaprojektowanie budynku tak, by wyróżniał się on spośród innych w okolicy i nie był nudny.

apartamentFot. Amit Geron

Projektanci dzięki zastosowaniu nowoczesnych elementów i surowców, takich jak beton, surowe drewno, lastryko oraz żelazne meble i schody stworzyli wnętrza ciekawe, przestrzenne i wygodne. Z salonu można wyjść na 40 metrowy taras z widokiem na dachy stolicy.

Skomentuj:

Wnętrza: dwupoziomowy apartament w Tel Awiwie