Nowoczesne wnętrza dla trojga

Anna Zaborska

W dwupokojowym mieszkaniu młodego małżeństwa trzeba było wygospodarować pokój dla dziecka. Architekci zaproponowali praktyczne rozwiązania i nowoczesny wystrój wnętrz.

styl nowoczesny, aranżacje wnętrz, projekty, projektowanie wnętrz, prezentacje mieszkań
Nowoczesne wnętrza dla małżeństwa z dzieckiem.
Fot. Architetto

Projekt wnętrza dla trzyosobowej rodziny został powierzony architektom z pracowni Architetto. Przygotowali oni wizualizację mieszkania utrzymanego w nowoczesnej stylistyce.


Ponieważ potrzebny był oddzielny pokój dla dziecka, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przerobiono na trzy pokojowe. KUCHNIA została przeniesiona do salonu, a na jej miejscu urządzono pokój dla dziecka.
Mieszkanie urządzone jest w nieco surowym stylu nowoczesnym. W salonie ważnym elementem aranżacji uczyniono dekoracyjny regał na książki. W pokoju dziennym wydzielony został kącik do pracy, jadalnia i aneks kuchenny.
Całe wnętrze utrzymane jest w białych kolorach, z domieszką szarości. To sprawia, że mieszkanie wydaje się zdecydowanie większe, niż w rzeczywistości. Przestronności dodaje również fototapeta - na ścianie i drzwiach do łazienki. Całość ocieplają drewniane elementy. Do tego architekci postanowili zachować parkiet w jodełkę.

 

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Nowoczesne wnętrza dla trojga