Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa kolekcja marki Grange: rustykalny szyk

red

Grange Country Chic to nowa kolekcja, która odwołuje się do rustykalnej stylistyki, charakterystycznej dla domów położonych za miastem.

Nowe propozycje Grange charakteryzuje lekki i bezpretensjonalny styl. W meblach produkowanych ręcznie z litego drewna, zastosowano harmonijne połączenie dwóch faktur. Podstawy i dolne partie mebli wykonane zostały z buku. Dowolnie wybarwianej na biało lub turkusowo powierzchni rustykalnego charakteru dodaje delikatne postarzanie. Z kolei blaty pozostawione zostały w naturalnym kolorze dębiny, by wyeksponować rysunek szlachetnego materiału. Mała kolekcja, na którą składa się konsola, komoda z obszernymi szufladami oraz niska prostokątna ława i wyższy stolik pomocniczy, sprawdzi się we wnętrzach, w których zdecydowano się na niezobowiązującą elegancję.
Country Chic to współczesna reinterpretacja klasycznych dokonań mistrzów stolarstwa znad Sekwany. Meble pasować będą zarówno do jasnych wiejskich rezydencji, jak również znajdą swoje miejsce w wielkomiejskich apartamentach.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa kolekcja marki Grange: rustykalny szyk