Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Piknik "Polub czasopisma" [RELACJA]

red.

Warsztaty, spotkania, prezentacje, wykłady, konkursy i znacznie więcej. Na pikniku "Polub czasopisma" na Czerskiej 8/10 w Warszawie nie zabrakło atrakcji.

W trakcie sobotniego pikniku czytelnicy spotkali się z redakcjami czasopism Agory, w tym "Czterech Kątów".

Redakcja naszego magazynu przygotowała dla odwiedzających porady ekspertów architekta i stylisty wnętrz, którzy odpowiadali na wszystkie pytania i dylematy przybyłych. Można się było dowiedzieć od nich m.in. jak sobie poradzić z małą kuchnią i jak stylowo udekorować okna. Do tego odbyły się warsztaty z zakresu malowania ceramiki, decoupage'u oraz warsztaty odnawiania mebli. Na uczestników wszystkich warsztatów czekały drobne upominki.

Wszystko to odbyło się w Strefie Rodziny i Domu, którą także współtworzyły redakcje magazynów „Dom&Wnętrze", „Kuchnia", „ Magnolia" oraz „Ładny Dom". Na odwiedzających czekały tam m.in. wystawa krzeseł „Od Thoneta do Rygalika", o której mówił jej autor Tomasz Rygalik. W strefie odbyły się już także pokazy aranżowania stołu i składania serwetek, a do tego: pokaz grillowania australijskiego przygotowany przez restaurację Kalaya i jej szefa kuchni Pawła Kałuskiego. Ponadto czytelnicy mogli wziąć udział w komentowanej degustacji win kalifornijskich, której partnerem jest organizacja California Wines-Poland. Na gości czekały także food trucki z burgerami, zapiekankami, pieczonymi ziemniakami, lodami i kuchnią bałkańską.

Piknik red.

    Więcej o:

Skomentuj:

Piknik "Polub czasopisma" [RELACJA]