Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wzory na Legii już 13 czerwca

red.

Wiosenna edycja Wzorów odbędzie się w najbliższą sobotę. Ponad setka młodych dizajnerów zaprezentuje swoje projekty w betonowej przestrzeni promenad stadionu.

Wiosenna, duża edycja wzorów odbędzie się 13 czerwca, w sobotę na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej 3 w godzinach 10-21. Ponad setka młodych dizajnerów zaprezentuje swoje projekty w niesamowitej, ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu. Goście Wzorów będą mogli porozmawiać z autorami wystawianych produktów oraz ich kupić meble, lampy, tekstylia, ceramikę i akcesoria kuchenne - wszystko, co potrzebne, aby oryginalnie i wygodnie mieszkać. WZORY są również okazją aby zobaczyć najnowsze trendy i inspiracje na rynku wyposażenia wnętrz.

Organizatorki Wzorów wybrały stadion Legii, aby odczarować jego obraz. Pragną, aby stadion na stałe wpisał się w krajobraz miejski jako miejsce otwarte, ciekawe i dostępne nie tylko dla fanów piłki nożnej. W trakcie Wzorów stanie się on w przestrzenią wspólnych działań, ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Będzie to również okazja do spędzenia ciekawego dnia na świeżym powietrzu w sąsiedztwie Agrykoli, Łazienek i Bulwarów Wiślanych.

Wzorom jak zawsze towarzyszy obszerny program zajęć dodatkowych. Warsztaty dla dorosłych zorganizują m.in: LAKO - Pomysłowe i funkcjonalne projektowanie oświetlenia, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Studio projektowe DBWT, Fabryka Palet. Warsztat food designu zorganizuje szkoła VIAMODA Industrial, a fotografowania jedzenia nauczy KUKBUK.
Przewidziano też wiele atrakcji dla najmłodszych - warsztaty i zajęcia przygotuje m.in: Fundacja Virid'or, Akademia Fotografii, Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Tashka, Krepiną i Wilkiną Malowane. Wszystkie warsztaty są bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Na WZORY gości przywiezie UBER - dzięki współpracy partnerskiej mamy do rozdania kody rabatowe - 30 zł na dojazd na Legię!

WZORY NA LEGII:
13 czerwca, godz. 10-21; wstęp wolny
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego?ul. Łazienkowska 3 Warszawa
www.wzorytargi.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Wzory na Legii już 13 czerwca