Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Eleganckie wnętrza inspirowane Nowym Jorkiem

ekb; projekt wnętrza: Anna Nowak-Paziewska/MAFgroup

To eleganckie mieszkanie miało być urządzone w nieco szalonym, młodzieżowym stylu. Agnieszka dziękuje losowi, że nie pozwolił zrealizować jej pierwotnych planów. Bo to, co podobało się dziewiętnastolatce, zupełnie nie odpowiada dorosłej kobiecie.

Agnieszce już nie odpowiadają jej ekstrawaganckie meble, awangardowe ozdoby ani krzykliwe kolory. Teraz woli klasyczną elegancję, która - jak mówi - nie nudzi się szybko i zawsze wygląda modnie.

Wystrój wnętrz inspirowany Nowym Yorkiem

Nowe, tak odmienne upodobania pani domu są wynikiem obserwacji poczynionych podczas pobytu w Nowym Yorku, gdzie do spółki z przyjaciółmi wynajmowała apartament. Wnętrze utrzymane w stonowanej kolorystyce i umeblowane neutralnymi sprzętami najpierw wydawało jej się nieco nudne, z czasem jednak uznała, że stwarza znakomite warunki do życia. Po powrocie do kraju postanowiła więc zaaranżować w podobnym stylu swoje mieszkanie. Aby ubrać w funkcjonalną formę przywiezione zza oceanu pomysły, zwróciła się o pomoc do projektantki, która nie tylko zrealizowała jej wizję, ale też podsunęła kilka innych ciekawych rozwiązań.

Klasyka i elegancja we wnętrzu

I tak w otwartej strefie dziennej powstała wąska ścianka-regał, która przesłoniła widoczne z ANEKSU KUCHENNEGO wejście do ŁAZIENKI, ale nie zmniejszyła optycznie wnętrza. Sprytnie ukryto też liczne schowki - są mało widoczne, ale bardzo pojemne. Rozważnie przemyślano również resztę wystroju. Większość elementów wyposażenia ma proste, ponadczasowe formy, a całość jest utrzymana w bielach i szarościach przełamanych akcentami mocniejszych barw. Na tak spokojnym tle lepiej widać starannie dobrane detale, jak wyrafinowany kształt nóżek niektórych mebli czy kryształowe gałki przy szufladach. Dobrze wyeksponowane są też obrazy Ewy Prończuk-Kuziak, które Agnieszka namiętnie kolekcjonuje.

Skomentuj:

Eleganckie wnętrza inspirowane Nowym Jorkiem