Blog Design 2015: simplyhomeabout.blogspot.com

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog simplyhomeabout.blogspot.com

simplyhomeabout.blogspot.com
simplyhomeabout.blogspot.com
simplyhomeabout.blogspot.com

Imię Magdalena

Nazwisko Szulc

Adres bloga simplyhomeabout.blogspot.com

Założyłam(em) bloga bo,... chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami podczas tworzenia własnego domu, zainspirować innych do zmian, podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Piszę o ... wnętrzach, szeroko pojętym diy, dekoracjach i stylu życia. Szyję, wykonuję meble, maluję i wciąż coś przerabiam, nadając przedmiotom drugie życie.

Mój blog wyróżnia.... fakt, że większość zdjęć pochodzi z mojego domu. Pokazuję w ten sposób, że ta sama przestrzeń nie musi być nudna i tak na prawdę nie będzie nigdy skończona.

Inspiruję się ... ciężko powiedzieć, wszędzie szukam inspiracji:)

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Lubię styl angielski, skandynawski, francuski, na równi z nowoczesnymi dodatkami. Lubię designerskie wzornictwo stworzone w szkole Bauhaus.

Dzięki blogowi udało mi się.... stworzyć swoją markę i otworzyć pracownię projektowania wnętrz Simply Home. Zajęłam również I miejsce w konkursie Blog Day Wrocław 2014 w kategorii dom i wnętrza. Poznałam wielu fantastycznych ludzi i wiele się nauczyłam.

Zdjęcie autora bloga

 

simplyhomeabout.blogspot.comsimplyhomeabout.blogspot.com

 

Głosuj na blog publiczności >>

.

Skomentuj:

Blog Design 2015: simplyhomeabout.blogspot.com