Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blog Design 2015: simplyhomeabout.blogspot.com

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog simplyhomeabout.blogspot.com

Imię Magdalena

Nazwisko Szulc

Adres bloga simplyhomeabout.blogspot.com

Założyłam(em) bloga bo,... chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami podczas tworzenia własnego domu, zainspirować innych do zmian, podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Piszę o ... wnętrzach, szeroko pojętym diy, dekoracjach i stylu życia. Szyję, wykonuję meble, maluję i wciąż coś przerabiam, nadając przedmiotom drugie życie.

Mój blog wyróżnia.... fakt, że większość zdjęć pochodzi z mojego domu. Pokazuję w ten sposób, że ta sama przestrzeń nie musi być nudna i tak na prawdę nie będzie nigdy skończona.

Inspiruję się ... ciężko powiedzieć, wszędzie szukam inspiracji:)

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Lubię styl angielski, skandynawski, francuski, na równi z nowoczesnymi dodatkami. Lubię designerskie wzornictwo stworzone w szkole Bauhaus.

Dzięki blogowi udało mi się.... stworzyć swoją markę i otworzyć pracownię projektowania wnętrz Simply Home. Zajęłam również I miejsce w konkursie Blog Day Wrocław 2014 w kategorii dom i wnętrza. Poznałam wielu fantastycznych ludzi i wiele się nauczyłam.

Zdjęcie autora bloga

 

simplyhomeabout.blogspot.comsimplyhomeabout.blogspot.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Blog Design 2015: simplyhomeabout.blogspot.com