Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blog Design 2015: conchitahome.pl

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog conchitahome.pl.

Imię Katarzyna

Nazwisko Bobocińska Czerwińska

Adres bloga conchitahome.pl

Założyłam(em) bloga bo,... Założyłam(em) bloga bo,...: chciałam podzielić się moją opinią na temat fachowców którzy robili remont mojego mieszkania, pertraktacje z nimi pochłaniały tyle moich nerwów i emocji że potrzebowałam się tym podzielić ze światem. Od tego czasu minęło 7 lat i tematyka mojego bloga znacznie się zmieniła. Nie zmieniło się natomiast moje podejście do blogowania - blog ma wyrażać emocje, przemyślenia autora i to ma być widać na każdym kroku

Piszę o ... wnętrzach, designie, architekturze, recenzuję książki o wnętrzach, poszukują trendów wnętrzarskich, tropię okazje w sklepach, kolorach

Mój blog wyróżnia.... Ogromną różnorodnością tematów z zakresu wnętrz i designu, łatwo znaleźć tu inspiracje zarówno kolorystyczne jak i dotyczące poszczególnych wnętrz. Nie brakuje też instrukcji pozwalających zrobić dany przedmiot samodzielnie. Najbardziej popularne cykle to tygodnie kolorów, metamorfozy Ikea czy projekty wnętrz czytelników.

Inspiruję się ... odwiedzając wystawy i targi designu, szukam nowych trendów i zaskakującego designu

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Styl eklektyczny, nigdy nie mogę zdecydować się na jeden styl. Jako pasjonatka designu uwielbiała łączyć kolory i style. Ulubiony projektant to zdecydowanie Patricia Urquiola. Jeden przedmiot? Serio? Może miedziana lampa Toma Dixona (Copper Shade Pendant Light)

Dzięki blogowi udało mi się.... zmienić swoje życie. Brzmi patetycznie? Ale to prawda. Blog otworzył przede mną drzwi które dotąd były zamknięte, pozwolił mi badać nieznane obszary, pozwolił mi nawiązać przyjaźnie dosłownie zmienił wszystko. Jestem w jury przyznającym najważniejszą nagrodę w dziedzinie meblarstwa!!!

Zdjęcie autora bloga

conchitahome.plconchitahome.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Blog Design 2015: conchitahome.pl