Blog Design 2015: blog.prostewnetrze.pl

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog blog.prostewnetrze.pl

blog.prostewnetrze.pl
blog.prostewnetrze.pl
blog.prostewnetrze.pl

Imię Maria

Nazwisko Podobińska-Tuleja

Adres bloga www.blog.prostewnetrze.pl

Założyłam(em) bloga bo,... marzyłam o założeniu własnej firmy - pracowni projektowania wnętrz. Na blogu opisuję proces jej tworzenia i realizacji moich marzeń. Chciałam dzielić się swoją wiedzą i przemyśleniami z moimi czytelnikami.

Piszę o ... designie - i tym lokalnym, polskim i wielkim międzynarodowym. Relacjonuję targi wnętrz i designu odbywające się w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu czy Mediolanie. Opisuję tworzenie mojego wymarzonego startupu - Autorskiej Pracowni Projektowej Proste Wnętrze.

Mój blog wyróżnia.... opowieść o mnie i o mojej firmie. Jest to spójna opowieść o tym, jak będąc wytrwałym można zrealizować swoje marzenia. Blog zawiera nowinki ze świata designu, porady architektoniczne, mnóstwo inspiracji do projektowania własnych przestrzeni i wiele moich osobistych przemyśleń związanych z życiem zawodowym - również pod kątem tego, jak pogodzić pracę z macierzyństwem.

Inspiruję się ... najlepszymi wystawcami z Targów... a w zasadzie to każdym moim dniem. Codziennie dzieje się coś ważnego, co opisuję na blogu.

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Patricia Urquiola, mozaiki ceramiczne, styl loftowy

Dzięki blogowi udało mi się.... nawiązać wiele kontaktów, stworzyć rozpoznawalną markę, zostać patronem medialnym takich wydarzeń jak Łódź Design Festival, Kontury. we Wrocławiu. Blog pozwolił mi stworzyć również z partnerskim biurem ciekawy projekt - Warsztaty Praktycznego Projektowania Wnętrz, a więc spotkania młodych projektantów, którzy pragną zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz, a także z dziedziny współpracy z markami.

Zdjęcie autora bloga

blog.prostewnetrze.plblog.prostewnetrze.pl


Głosuj na blog publiczności >>

Skomentuj:

Blog Design 2015: blog.prostewnetrze.pl