Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wybieramy farby do malowania mebli

red.

Farb do malowania mebli jest wiele. Które wybrać? Polecamy farby od dwóch producentów, po które najczęściej sięgają profesjonaliści, zawodowo zajmujący się odnawianiem bądź przerabianiem mebli, jak i amatorzy szukający łatwych i skutecznych rozwiązań.

Farby do mebli Annie Sloan

Marka farb Annie Sloan jest na rynku od przeszło 20 lat i cieszy się dużą renomą. Annie Sloan to farby kredowe wyjątkowo łatwe w użyciu: wystarczy wstrząsnąć, otworzyć puszkę i można malować, bez konieczności wcześniejszego gruntowania czy szlifowania powierzchni. Mebel wystarczy jedynie odtłuścić wodą z płynem do mycia naczyń lub benzyną ekstrakcyjną.

Farbę można zastosować niemal na każdym rodzaju powierzchni np.: drewnie, metalu, szkle, plastiku, ścianie, podłodze, czy tapicerce. Pomalujemy nią meble wykonane z surowego drewna, płyty MDF,  pokryte lakierem lub inna farbą, a także meble fornirowane. Dzięki temu nie trzeba zmieniać farby w zależności od materiału z jakiego jest wykonany nasz kredens czy komoda.

Farby Annie Sloan są także wydajne, co bardzo cenią sobie użytkownicy. Litrowa puszka wystarczy na pomalowanie ok. 13 m kw. powierzchni. Wszystko to plus bogata paleta barw powoduje, że farby te cenione są zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, którzy w szybki i łatwy sposób chcą zmienić wygląd swoich mebli.

Meble pomalowane farbami Annie Sloanfot. Annie Sloan

Farby do malowania mebli Bloom marki Libéron

Farba marki Libéron chronią oraz dekorują powierzchnie mebli, zapewniając matowe lub połyskujące, kryjące wykończenie w szerokiej gamie kolorystycznej. Możemy wybrać jedną barwę lub pobawić się kontrastami, dobierając dwa zupełnie inne odcienia, aby nadać meblom niepowtarzalny charakter. Farby do mebli Bloom to farby emulsyjne, zawierające naturalne składniki, dzięki czemu uzyskuje się intensywny i głęboki odcień.

Do drewna surowego, wcześniej malowanego lub laminatów nadaje się Bloom Dekoracyjna Farba Deco Design. Jej właściwości kryjące pozwalają na to, aby nie usuwać starych powłok, jak również zrezygnować z nakładania warstwy podkładowej. Utworzona powłoka jest łatwa w utrzymaniu, zmywalna i odporna na zabrudzenia. Deco Design pozwoli nadać starym przedmiotom zupełnie nowy, piękny wygląd dzięki ośmiu odcieniom, czterem w wersji matowej i czterem w wersji z połyskiem.

Marka Libéron została stworzona w Paryżu we wczesnych latach 20. ubiegłego wieku. Początkowo produkty Libéron trafiały głównie do lokalnych stolarzy, złotników i artystów. Przez ponad stulecie Libéron rozwijał i wzmacniał ofertę swoich preparatów. Z czasem receptury na bazie naturalnych składników i wysoka jakość zyskały uznanie szerokiego grona klientów zainteresowanych samodzielną renowacją mebli z drewna.

Skomentuj:

Wybieramy farby do malowania mebli