Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Barwione tkaniny do wnętrz. Nowość od Annie Sloan

red.

Znana producentka farb kredowych - Annie Sloan, rozszerza swoją ofertę o barwione tkaniny. Inspirowane paletą farb Chalk Paint doskonale uzupełnią wnętrze w każdym stylu.

Annie Sloan zasłynęła swoją autorska linią farb kredowych, które są już obecne na rynku od 25 lat i zdobyły rzesze zwolenników. Stopniowo w ofercie marki pojawiają się nowe produkty, które pozwalają na kompleksową aranżację wnętrz. Teraz Annie Sloan uzupełnią ją o tkaniny barwione farbami kredowymi Chalk Paint. Dzięki temu tkaniny łatwo zestawiać z meblami i wnętrzami pomalowanymi wcześniej jej farbami. Tkaniny mają miękką teksturę, są jednak na tyle wytrzymałe, że nadają się do wszelkich projektów tapicerskich. Można nimi pokryć kanapę, fotel, ale też wykonać abażur lampy czy poszewkę na poduszkę. Z tkanin można też szyć ubrania. Kolor jest trwały i odpowiednio zabezpieczony.

Wątek i osnowa każdej z tkanin zostały zabarwione uzupełniającymi się kolorami, co daje kontrastowy efekt.

Tkaniny powstały z myślą o wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Pasują zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i klasycznych czy rustykalnych.

Skład tkanin: 55% len, 45% bawełna
Szerokość: 137 cm
Cena: 145 zł/mb
Lista sprzedawców na stronie: www.farbyanniesloan.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Barwione tkaniny do wnętrz. Nowość od Annie Sloan