Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak radzić sobie z upałem?

red

Na dworze coraz cieplej i nie wiesz, jak najlepiej ochronić się przed upałami? Mamy kilka propozycji. Basen, wentylator będą wybawieniem. Pamiętaj też, by pić dużo wody!

wentylator, wiatrak, jak wybrać wentylator, design
Stojący, cichy, bezpłopatkowy wentylator Dyson Air Multiplier. Wentylatory Dyson są dostępne w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1799 - 2149 zł w zależności od modelu.
Fot. mat. prasowe

Basen rozporowy

Lato to czas, w którym najchętniej jeździ się nad wodę. Dla ochłody,  najlepiej po prostu wejść do wody. Jeśli w twojej okolicy nie ma dokąd wyjechać, a dysponujesz działką lub ogrodem, postaw na basen rozporowy, który pozwoli ci się zrelaksować. Możesz wybrać basen o dowolnej wielkości. Jeśli myślisz o modelu dla dziecka, możesz kupić mniejszy (co za tym idzie, tańszy). Jeśli chcesz jednak zapewnić relaks całej rodzinie oraz znajomym, pomyśl o dużym basenie, który jest wykonany z wytrzymałego tworzywa. W sklepach znajdziesz baseny w różnych cenach, lepiej wybrać nieco droższy model, który z pewnością posłuży przez dłuższy czas. Cała rodzina będzie zachwycona!


Fot, www.malinowaaleja.pl

Wentylator

Wentylatory to najczęstszy sposób na powiew chłodu w upalne dni. Wentylator wprawia powietrze w ruch. W zależności od twoich potrzeb możesz wybierać pomiędzy wentylatorem podłogowym na długiej nóżce, a wentylatorem mniejszym, który możesz umieścić np. na biurku. Urządzeniem możesz sterować nie tylko z jego obudowy - niektóre modele mają możliwość sterowania pilotem. Przydatną funkcją wentylatora jest też timer, zatem jeśli potrzebujesz, by wentylator sam wyłączał się po jakimś czasie, upewnij się, czy ma on tę funkcję.

wentylator, wiatrak, jak wybrać wentylator, design
Fot. mat. prasowe

Karafka na wodę

Podczas upałów bardzo ważne jest, by zadbać o nawodnienie naszego organizmu. Mając wodę w podręcznej karafce, częściej po nią sięgniesz. Możesz kupić specjalną karafkę lodówkową, która ma korek i schładza wodę. Aby woda miała lepszy smak, możesz dodać do niej  twoje ulubione owoce. Świetnie sprawdzają się modele ze spiralką lub pojemnikiem na owoce. Karafka może też służyć jako pojemnik na wino lub inne napoje.

Karafka na wodę
Fot. CC0 Public domain

Skomentuj:

Jak radzić sobie z upałem?