Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kofifi - kawiarnia dla dzieci.

tekst: Jan Kowalak

Chociaż może się to wydać dziwne, Kofifi jest właśnie tym. Miejscem, do którego dzieci mogą zaprosić rodziców.

Na ogół gdy słyszymy o specjalnych miejscach dla dzieci, przed oczyma staje nam tandetna salka z basenem wypełnionym piłeczkami. Można do niej wrzucić pociechę a samemu wreszcie w spokoju przeczytać gazetę, napić się kawy, albo zająć się innymi "dorosłymi" rzeczami.

Kofifi nie ma z tym obrazem nic wspólnego, to ciepłe i bardzo oryginalne miejsce, zaprojektowane z myślą o dzieciach, nie jako przechowalnia, tylko jako miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych. Kofifi to kawiarnia, w której rodzice mogą napić się kawy, podczas gdy dzieci odkrywają magiczny świat wokół siebie.

Kawiarnia na Mierosławskiego 19, na warszawskim Żoliborzu urządzona jest w ten sposób, że naprawdę człowiek ma ochotę zdjąć krawat, podwinąć rękawy i usiąść na podłodze. Wszystko wokół jest wykonane ręcznie. Jeżeli dziecku, albo nam, coś szczególnie przypadnie do gustu można to od razu nabyć, ponieważ kawiarnia jest połączona ze sklepem z zabawkami Kalimby. Dodatkową zaletą Kofifi jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, nie tylko w samej kawiarni, ale również na placu zabaw w parku po drugiej stronie ulicy.

Wnętrze Kofifi jest ciepłe, przytulne i wyraziste, zewsząd otaczają nas zabawki, przytulanki i obrazki. Wykonała je ręcznie właścicielka Kofifi, która również projektuje zabawki Kalimby. Każdy pajacyk, miś, obrazek czy inna zabawka, jest oryginalna i niepowtarzalna. Są ciepłe, ale nie przesłodzone, ładne, nie tandetne. Wnętrze Kofifi mogło by przepaść do gustu każdemu, niezależnie od wieku. Trochę postarza dzieci, bo to one są w Kofifi najważniejsze i trochę bardziej odmładza rodziców i wszystkich innych dorosłych, bo sącząc kawę na pufie w kształcie hipopotama, człowiek wyglądający zbyt poważnie, wygląda zabawnie.Więcej informacji o Kofifi i Kalimbie znajdziecie państwo na stronie:

www.kalimba.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Kofifi - kawiarnia dla dzieci.