Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

69 m kw. dla 4 osób Kąt sypialny dla rodziców

Red.

Chcielibyśmy stworzyć przestronną część dzienną i wydzielić w niej zaciszny kąt sypialny dla nas. Dwa mniejsze pokoje zamierzamy przeznaczyć dla dzieci. Marzymy o kuchni całkowicie otwartej na pokój. W jej pobliżu przydałby się wygodny aneks jadalny. Potrzebna nam jest również mała garderoba. Czy uda się znaleźć na nią miejsce? Możemy zrezygnować z osobnej toalety. Beata z Bydgoszczy

Rozwiązanie 1

Ryszard Tomasik

Zgodnie z Państwa życzeniem połączyłem kuchnię z dużym pokojem, tworząc przestronną część dzienną. Od przedpokoju oddziela ją krótka ścianka osłaniająca kuchenną zabudowę oraz niewielka garderoba (przy wejściu do pokoju). Dwa aneksy - jadalny z prostokątnym stołem oraz wypoczynkowy z kanapą i fotelem - znajdują się po przeciwległych stronach pokoju. W kuchni jest tylko jeden ciąg roboczy, ale mieszczą się w nim wszystkie niezbędne urządzenia. Pokoje przeznaczone dla dzieci pozostały niezmienione. Obydwa są podobnie wyposażone - oprócz łóżka zaplanowałem w nich biurko, szafę oraz regał na książki i zabawki. Zlikwidowałem osobną toaletę. Do łazienki wchodzi się z węższej części przedpokoju. Ponieważ nie ma tu zbyt dużo miejsca, w wejściu do niej proponuję zamontować przesuwane drzwi. W łazience jest prostokątna wanna (180 x 70 cm), montowana na blacie umywalka (szer. 60 cm), sedes oraz płytka pralka (60 x 48 cm).

Rozwiązanie 2

Magdalena Żmihorska-Tomasik

W otwartej przestrzeni dziennej powstały trzy aneksy: wypoczynkowy z narożną kanapą, jadalny z okrągłym stołem oraz kuchenny z jednym ciągiem roboczym i wyspą. Przy wejściu do pokoju, w sąsiedztwie toalety, wygospodarowałam małą garderobę. Zmienił się układ ścian w małych pokojach - teraz obydwa mają taką samą powierzchnię. W każdym mieści się łóżko, biurko, szafa i regał na książki. Łazienka została nieznacznie zmniejszona. Zaplanowałam w niej prostokątną wannę (180 x 70 cm), dużą umywalkę (szer. 60 cm) oraz pralkę (60 x 60 cm).

Skomentuj:

69 m kw. dla 4 osób Kąt sypialny dla rodziców