Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aranżacja nowoczesna z klasycznymi elementami

Projekt wnętrza: Hanna Tylżanowska Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Nowoczesne wnętrze, ale trudno je nazwać awangardowym, więcej w nim bowiem elementów klasycznych niż zaczerpniętych z najnowszych trendów wnętrzarskiej mody. Dzięki temu jego uroda szybko nie przeminie.

WNETRZA SYPIALNIA
Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Drewniane meble, wykonane tak solidnie, że z pewnością przetrwają lata, dają mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. W wystroju wnętrza nie ma niczego, co mogłoby rozpraszać i denerwować. Całkowity relaks zapewniony!
Fot. Rafał Lipski
Meble mają, co prawda, tak lubiane przez współczesnych projektantów kanciaste formy, ale czyż nie znano ich również dawniej? Przecież właśnie prostota jest najbardziej ponadczasowa, zwłaszcza jeśli idzie w parze ze szlachetnością materiałów i solidnością wykonania. Tymi cechami charakteryzuje się wystrój tej sypialni. W oczy rzuca się masywne łóżko zrobione z egzotycznego drewna o pięknym rysunku słojów, które zdobią je bardziej niż wyszukane malowidła czy rzeźbienia. Wezgłowie mebla jest częściowo obite ciemną skórą, która pełni głównie funkcję praktyczną, zapewniając miękkie, a więc wygodne oparcie plecom. Identyczne wzornictwo reprezentują szafki nocne ustawione po jego obu bokach zgodnie z zasadami klasycznej symetrii. Symetryczność tę podkreślają dwie identyczne lampki nocne stojące na szafkach. Zastosowanie spójnego wzorniczo kompletu sprzętów zaowocowało wrażeniem spokoju tak potrzebnego w sypialni. Podobne oddziaływanie ma stonowana kolorystyka - niepodzielnie królują tutaj ciepłe beże, głębokie brązy i biele w kremowym odcieniu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Aranżacja nowoczesna z klasycznymi elementami