Projekt wnętrza: ściana od tapicera

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Po wysokich pikowanych zagłówkach przyszła moda na tapicerowaną ścianę za łóżkiem. Jeszcze przytulniej, jeszcze zaciszniej, a do tego bardzo efektownie. Czegóż chcieć więcej od sypialni?

13.05.2009
Aranżacja. Wnękę za łóżkiem wyłożono miękkimi poduchami z gąbki (taka usługę można zamówić w każdym zakładzie tapicerskim). Tym samym ściana przejęła rolę tradycyjnego zagłówka.
Fot. Rafał Lipski
Na takie rozwiązanie zdecydowali się gospodarze tej SYPIALNI. Najpierw ścianę za łóżkiem obudowali płytą gipsowo-kartonową, robiąc w niej wnęki. W małych, po bokach mebla, ustawili lampki, a dużą, za wezgłowiem, wypełnili gąbkowymi poduchami pokrytymi błyszczącą tkaniną w matowe paski (takiej samej użyto do uszycia patchwortkowej narzuty).

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięZaaranżowane w ten sposób łóżko stało się najważniejszym elementem wystroju. W pozostałej części pokoju znajdują się pojemne szafy oraz bogato zdobiona toaletka i krzesło o nowoczesnej formie.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Aranżujemy ścianę za łózkiem

Aranżacja z dużym łóżkiem

Skomentuj:

Projekt wnętrza: ściana od tapicera