Dwubarwna aranżacja
Tradycyjne tapety, z nadrukowanymi wielobarwnymi deseniami, zazwyczaj wymagają wymiany na nowe wraz ze zmianą koncepcji kolorystycznej wystroju. Co innego tapety nadające się do malowania, których nie trzeba usuwać. Są to tzw. raufazy, czyli dwu lub trzywarstwowe tapety papierowe z dodatkiem miękkiego ścieru drzewnego, wytłaczane w różne wzory.





Wszystkie ściany w pokoju zostały wyklejone jednakową tapetą, ale pomalowano ją na dwie różne barwy - rudopomarańczową oraz jasnokremową z delikatnym perłowym połyskiem. Tej palety kolorystycznej trzymano się również, dobierając wszystkie sprzęty. Kremowy jest dywan, abażury lamp i rolety w ogromnych oknach; tylko nieznacznie ciemniejszy odcień ma przepastna narożna kanapa. Drobniejsze elementy wyposażenia, jak poduszki i koc, są natomiast jaskraworude, czyli powtarzają drugą zastosowaną tutaj barwę. Z tymi dwoma dominującymi kolorami ładnie komponują się wpadające w czerwień brązy egzotycznego drewna, z którego są zrobione i panele położone na podłodze, i ciemnobrązowa szafka na sprzęt radiowo-telewizyjny, i stolik kawowy ustawiony przy kanapie.
- Więcej o:
![Strefę umywalki można urządzić funkcjonalnie i estetycznie w każdej łazience Strefa umywalki]()
W strefie umywalki
![Może nowy pokrowiec na krzesełko MAMMUT? Jest tak cudownie kosmaty, że wzbudzi sensację nie tylko w pokoju dziecięcym. Może nowy pokrowiec na krzesełko MAMMUT? Jest tak cudownie kosmaty, że wzbudzi sensację nie tylko w pokoju dziecięcym.]()
Zaproś dom do zabawy razem z kolekcją GREJSIMOJS
![Mikrowybudzenia w sezonie grzewczym! Mikrowybudzenia w sezonie grzewczym!]()
Mikrowybudzenia w sezonie grzewczym!
![Cegła w aranżacji wnętrz Cegła w aranżacji wnętrz]()
Cegła w aranżacji wnętrz
![Dania główne. 1. Widelec do sałatki 2. Widelec do ryby 3. Widelec do dania głównego 4. Talerz podstawowy, tzw. podtalerz 5. Nóż do dania głównego 6. Nóż do ryby 7. Łyżka do zupy 8. Talerz na pieczywo 9. Nóż do masła 10. Widelczyk deserowy 11. Łyżeczka deserowa 12. Miseczka na sól 13. Pucharek na wodę 14. Kieliszek do wina czerwonego 15. Kieliszek do wina białego. nakrycie stołu, nakrywanie do stołu, stół wielkanocny, zastawa, sztućce]()
Jak prawidłowo ułożyć talerze i sztućce na stole? Zasady savoir-vivre krok po kroku
![MIESZKANIE ARTURA RUCIŃSKIEGO I OLI TROCZYŃSKIEJ. Dwoje muzyków zauroczył dom z ogrodem położony blisko Puszczy Kampinoskiej. Artyści czują się tutaj jak na całorocznych wakacjach, przerywanych jedynie wyjazdami do pracy w operze, które na szczęście nie zabierają wiele czasu. Otoczenie sprawiło, że pan domu odkrył w sobie pasję ogrodniczą i czasem zakłóca głosy natury motorem kosiarki. <BR /> Początkowo dom miał być urządzony w stylu wiejskim. Gospodarze zmienili zdanie, kiedy odkryli sklep z meblami kolonialnymi. Wnętrze rozweselają jedwabne dywany oraz patchworkowe pufy i poduszki. Tajemniczy obiekt przy słupie to wiklinowo-rattanowa lampa. Nad komodą z palisandru i drewna mango wisi obraz autorstwa Krzysztofa Rapsy, który bywa tematem długich dyskusji z gośćmi - każdy widzi na nim coś innego. OLYMPUS DIGITAL CAMERA]()
Mieszkanie Artura Rucińskiego i Oli Troczyńskiej
![Narodziny murali – „Evviva l’arte!” Narodziny murali – „Evviva l’arte!”]()
Mural w domu – innowacyjne podejście do aranżacji wnętrz
![Warto zadbać o jakość powietrza w domu, by czuć się zdrowo i komfortowo Czyste powietrze w domu]()
Czyste powietrze w Twoim domu









