Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

W lustrzanej sypialni

Projekt wnętrza: Katarzyna Sybilska Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska, Aneta Kosiba Zdjęcia: Rafał Lipski, Jacek Ura

Królewskie łoże, przestrzeń, blask, wrażenie luksusu - w takim otoczeniu każdy może się poczuć komfortowo i w pełni zrelaksować po trudach dnia.

WNETRZA - SYPIALNIA , LUSTRO
Odbijające się w lustrze wnętrze wygląda niemal jak pałacowa komnata. W rzeczywistości jest to średniej wielkości pomieszczenie, które jeszcze pomniejszono, urządzając garderobę ukrytą za lustrzaną ścianą.
Fot. Rafał Lipski
Taką atmosferę udało się stworzyć w prezentowanej sypialni. Urządzono ją w stylu zwanym glamour, który nie wychodzi z mody już od kilku sezonów (najkrócej mówiąc, jest to swoista mieszanka nowoczesnego designu oraz form i motywów dekoracyjnych odwołujących się do baroku i klasycyzmu). Jedną ścianę wyklejono złociście połyskującą tapetą w "pałacowy" wzór, na szerokie łoże z wezgłowiem z pikowanej skóry położono poduchy z błyszczącego jedwabiu, a wiszącą u sufitu lampę efektownie ozdobiono sznurami kryształowych paciorków. Jednak najwięcej blasku dodały wnętrzu ogromne lustrzane tafle, którymi jest wyłożona nie tylko ściana, ale także drzwi i niektóre meble. Zastosowanie tylu błyszczących materiałów, i to na dużych powierzchniach, przyniosło również inny skutek - optycznie powiększyło pomieszczenie.

Skomentuj:

W lustrzanej sypialni