Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ładna kuchnia dzięki drobnym zmianom

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Aneta Kosiba Zdjęcia: Arkadiusz Ścichocki, producenci

Nowe szafki kuchenne, szlachetne materiały wykończeniowe, idealny porządek. Mimo to wnętrze sprawia wrażenie mało przytulnego. A przecież niewiele potrzeba, by stworzyć w nim prawdziwie domową atmosferę.

19.05.2008 WARSZAWA
PRZED ZMIANĄ. Kuchnia była urządzona - brakowało tylko kilku szczegółów, które uczyniłyby wnętrze w pełni funkcjonalnym i estetycznym.
Aneta Kosiba, stylistka: - Zlew, kuchenka, lodówka, szafki przykryte blatem - i już można wygodnie przygotowywać posiłek. Trudno jednak wypić z mężem kawę czy porozmawiać z dzieckiem, gdy wróci ze szkoły. Do tego jest potrzebny stół z krzesłami, a przede wszystkim przytulny klimat, który zachęcałby do korzystania z pomieszczenia nie tylko podczas gotowania. Tego tutaj brakowało. Tymczasem wystarczyło kilka drobnych zmian, by wnętrze stało się i ładniejsze, i bardziej funkcjonalne. Jego kolorystykę urozmaicił malinowy kolor, na jaki przemalowałam jedną ze ścian. Półki i relingi umożliwiły zaprowadzenie ładu wśród kuchennych drobiazgów i wyeksponowanie dekoracyjnych przedmiotów. A dodatkowe lampki lepiej oświetlają miejsce pracy.

    Więcej o:

Skomentuj:

Ładna kuchnia dzięki drobnym zmianom