Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

54,3 m kw. dla 3 osób: sypialnia w części dziennej

Red.

W naszym nowym mieszkaniu chciałabym znaleźć miejsce na sypialnię. Myślę o wydzieleniu jej w części przeznaczonej na kuchnię i pokój dzienny, mogę się bowiem zadowolić niewielkim aneksem kuchennym. Jak zaaranżować tę część mieszkania, by była wygodna? Mniejszy z pokoi zaplanowałam dla dziecka. proszę również o sugestie, jak zagospodarować niewielką łazienkę. Zofia z Kielc

Rozwiązanie 1

Anna Malesińska

Kuchnia jest otwarta na PRZEDPOKÓJ. Zabudowa w kształcie litery L mieści wszystkie potrzebne sprzęty. Przy końcu ciągu roboczego stoi duży stół. Kąt wypoczynkowy z dwoma krótkimi kanapami i stolikiem proponuję urządzić w głębi POKOJU DZIENNEGO. Ścianę na wprost okna warto w całości zagospodarować - bliżej przedpokoju zaplanowałam szafę wnękową, pozostałą przestrzeń zajmuje niższa zabudowa z miejscem na sprzęt radiowo-telewizyjny. Kształt łazienki pozostał bez zmian. Jest w niej umywalka (szer. 50 cm), prostokątna wanna (170 x 80 cm) i podwieszany sedes osłonięty od strony płytkiej pralki (48 x 60 cm) wąską ścianką z płyty gipsowo-kartonowej.

Rozwiązanie 2

Wioletta Sawczuk

Pokój dzienny i aneks kuchenny z jednym ciągiem roboczym tworzą otwartą przestrzeń. Umowny zasięg KUCHNI wyznacza od strony przedpokoju kąt jadalny ze stołem i wnękowymi szafkami (dwoma głębokimi i jedną płytką), a od strony pokoju - niska ścianka. Przy niej proponuję ustawić komodę na sprzęt radiowo-telewizyjny, a naprzeciwko, przy ścianie wydzielającej SYPIALNIĘ - kanapę. Wyposażenie niewielkiej, ale ustawnej łazienki to asymetryczna wanna narożna (170 x 90 cm), umywalka (szer. 60 cm) i podwieszany sedes. Pralka (60 x 60 cm) stoi we wnęce "wysuniętej" nieco na pokój dziecka.

    Więcej o:

Skomentuj:

54,3 m kw. dla 3 osób: sypialnia w części dziennej