Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Beton architektoniczny w wystroju wnętrz

Katarzyna Kowalska

Surowy beton, do niedawna spotykany tylko w loftach, teraz stał się atrakcyjnym materiałem wykończeniowym również w mieszkaniach.Pojawia się nie tylko na ścianach, stropach, słupach konstrukcyjnych, ale też np. na obudowach kominków, blatach kuchennych i łazienkowych. Sprawdza się zarówno we wnętrzach przestronnych, jak i w mniejszych, zaaranżowanych w stylu industrialnym.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI STEFANOW , DOM , WNETRZA , POKOJ , MEBLE STYLIZACJA AGATA WIRTEK FOT. DAMIAN OSAK PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 11 (229) - 11 2010
Surowy beton, do niedawna spotykany tylko w loftach, teraz stał się atrakcyjnym materiałem wykończeniowym również w mieszkaniach. Pojawia się nie tylko na ścianach, stropach, słupach konstrukcyjnych, ale też np. na obudowach kominków, blatach kuchennych i łazienkowych. Sprawdza się zarówno we wnętrzach przestronnych, jak i w mniejszych, zaaranżowanych w stylu industrialnym. <BR > Betonowy sufit zabezpieczono impregnatem. Z jego surowością kontrastuje położona na jednej ze ścian ciemna winylowa tapeta, której faktura imituje futro. Szary gres na podłodze ocieplono wstawką z tekowego drewna.
Zjęcie: Damian Osak
    Więcej o:

Skomentuj:

Beton architektoniczny w wystroju wnętrz