Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aranżacje wnętrz: pokoje wielofunkcyjne

Katarzyna Kowalska

Czasem z konieczności, czasem ze względu na tryb życia i przyzwyczajenia próbujemy pogodzić w jednym pomieszczeniu kilka różnych funkcji. Udało się to w pokazywanych pokojach dziennych, i to bez szkody dla ich wyglądu.

03.06.2009 WNETRZA , POKOJ DZIENNY - SALON , MEBLE STYLIZACJA DOROTA KARPINSKA FOT. RAFAL LIPSKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 8 (214) - 8 2009 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE SALON MEBEL ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 8 (214) - CZASOPISMA
Czasem z konieczności, czasem ze względu na tryb życia i przyzwyczajenia próbujemy pogodzić w jednym pomieszczeniu kilka różnych funkcji. Udało się to w pokazywanych pokojach dziennych, i to bez szkody dla ich wyglądu.<br/> Pokój dzienny, który służy gospodarzom również jako sypialnia, w czasie remontu został połączony z kuchnią. Strefa dzienna powiększyła się więc o aneks kuchenny i jadalny. W rezultacie domownicy mogą spędzać wspólnie więcej czasu, odpoczywając lub wykonując różne zajęcia. Mimo tylu funkcji wnętrze nie wydaje się zagracone - to przede wszystkim zasługa jasnych kolorów oraz materiałów wykończeniowych odbijających światło.
Fot. Rafał Lipski

Skomentuj:

Aranżacje wnętrz: pokoje wielofunkcyjne