Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: piękne, bo stylowe

Elżbieta Błasikiewicz

Moda przemija, styl pozostaje - te słowa słynnej projektantki strojów można odnieść również do wystroju wnętrz. Bo to nie kosztowne meble i dodatki, ale właśnie styl decyduje o charakterze naszych mieszkań.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI 07.03.2009 , GDANSK MIESZKANIE W BLOKU - WNETRZA , POKOJ DZIENNY STYLIZACJA MARIANNA BAUMAN FOT. RADOSLAW WOJNAR PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (213) - 7 2009 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE ARCHITEKTURA ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (213) - CZASOPISMA
<B>Moda przemija, styl pozostaje - te słowa słynnej projektantki strojów można odnieść również do wystroju wnętrz. Bo to nie kosztowne meble i dodatki, nie aranżacja zgodna z najnowszymi trendami, ale właśnie styl decyduje o charakterze naszych mieszkań i sprawia, że zapadają nam one w pamięć.</B> <BR /><B>Toskański.</B> Aby go odtworzyć wystarczy właściwie kolorystyka - jasne żółcie, ugry, złamana biel. Meble nie muszą pochodzić z tego regionu. Nadadzą się wszystkie o ponadczasowych formach (tzw. prowincjonalne) pomalowane białą czy kremową farbą albo pozostawione w naturalnym kolorze drewna.
Fot. Radosław Wojnar

Skomentuj:

Wnętrza: piękne, bo stylowe