Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: piękne zestawienia kolorystyczne

Elżbieta Błasikiewicz

Umiejętnie dobrane barwy mogą uatrakcyjnić wnętrze nawet bardziej niż meble czy dekoracje. Osobom, które nie mają dużego wyczucia kolorystycznego radzimy poszukać wzorców w pokazanych poniżej pokojach. Były one projektowane w najdrobniejszych szczegółach przez fachowców - możemy więc inspirować się nimi bez obawy o popełnienie błędu. Nie podejmujmy jednak pochopnych decyzji. Patrząc na zdjęcia, zastanówmy się, czy na pewno widniejące na nich kolory wywołują w nas pozytywne emocje.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI WARSZAWA , MIESZKANIE W BLOKU , WNETRZA , POKOJ DZIENNY , MEBLE STYLIZACJA ANETA KOSIBA FOT. ANETA TRYCZYNSKA PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 10 (228) - 10 2010 SLOWA KLUCZOWE: ARCHITEKTURA WNETRZA MEBEL POKOJ ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 10 (228) - CZASOPISMA
<B>Umiejętnie dobrane barwy mogą uatrakcyjnić wnętrze nawet bardziej niż meble czy dekoracje. Osobom, które nie mają dużego wyczucia kolorystycznego radzimy poszukać wzorców w pokazanych poniżej pokojach. Były one projektowane w najdrobniejszych szczegółach przez fachowców - możemy więc inspirować się nimi bez obawy o popełnienie błędu. Nie podejmujmy jednak pochopnych decyzji. Patrząc na zdjęcia, zastanówmy się, czy na pewno widniejące na nich kolory wywołują w nas pozytywne emocje.</B> <BR /><B>Szarość i róż.</B> W towarzystwie neutralnej szarości róż wydaje się jeszcze żywszy i nie tak cukierkowy, jak np. zestawiony z bielą.
Fot. Aneta Tryczyńska

Skomentuj:

Wnętrza: piękne zestawienia kolorystyczne